Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Más is mindig estére kívánja...

Más is mindig estére kívánja meg a kaját, vagy csak én vagyok így vele?

Figyelt kérdés

Fogytam már 30 kilót. Az elején kb. tök normálisan ettem, napi 1200 kalóriát, ha mozogtam kicsit többet, 'rendes' ételekből (hús, tojás, zab, zöldség, stb).


Olyan 20 kiló után minden megváltozott. Napközben rohadtul nem kívánom a kaját. Van, hogy olyan 4 fele jut eszembe, hogy ma még nem ettem semmit sem. Persze azért eszek, de semmi kedvem hozzá, van, hogy kb. hányingerem van, ezért inkább veszek sajtospogácsát, mert azt bármikor meg tudom enni :$$ :D

Estére viszont rohadtul megkívánom a kaját. Nem az, hogy éhes leszek, mert ha éppen normálisan ettem egész nap, akkor is kívánom, akkor is ha tele vagyok. Mivel van még minimum 10 kiló feleslegem ezért nagyon nem tesz jót az esti zabálás. Persze az esetek 95%-ban megállom, reggelre el de mégis ott van az az 5%..


Más is van így velem vagy csak velem van gáz? És szerintetek ez mitől alakulhatott ki?



2014. máj. 10. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
*reggelre el múlik
2014. máj. 10. 20:48
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok! :)
2014. máj. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is, csak azzal a kulonbseggel, hogy en napkozben normalisan eszem: reggeli, tizorai, ebed , uzsi, vacsi es sokszor ezutan szabadul el a pokol, amikor nem vagyok ehes, akkor is :(
2014. máj. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Tyű, hogy bírtál nagy súlyfelesleggel 1200 kalóriát enni? No de ez nem fontos, nem vagyunk egyformák.


Alapvetően esti típus vagyok. Minden este tombol, hangulat, energikusság (délig még csak szellemi tevékenység közelébe sem érdemes mennem, gyakorlatilag alszom, ha fel is kelek)... S persze étvágyam és éhségem is leginkább akkor van. Reggel eleve nem tudok enni, de ha úgy jön ki, 4-ig probléma nélkül megvagyok minimális evéssel. Főleg, amikor dolgoztam, s az otthoni nyugalom kellett az igazán jóleső evéshez, este ettem meg a kalóriabevitelem zömét.


Viszont az életmódváltásom óta ez kissé átalakult. Illetve változékonyabb lett. Kiegyensúlyozódott a táplálkozásom, van egy kései reggelim (többnyire 11-kor, néha azért később), egy ebédem és egy, a korábbihoz képest szolid vacsorám. 11-kor már tudok rendesen enni, majd jön az ebéd - egyszerűen este nem vagyok annyira éhes, hogy rengeteget egyek. Kivételek persze vannak, ettem én már alapos reggelit is :)


De ha csak kívánod az ételt, nem vagy valóban éhes, akkor nassolj valami kalóriaszegényt. Bár ott van az a lehetőség, hogy mégsem ettél eleget vagy valami tápanyag hiányzik...

De lehet, hogy az a jó, ha kicsit átcsoportosítod a kalóriákat és estére hagysz többet, mert egyszerűen ilyen vagy (megfelelő kalóriabevitellel nem hiszem, hogy ez gond lenne, nyilván ne lefekvés előtt vacsorázz). Eleinte ezt csináltam, de rájöttem, tudok én keveset is enni este, csak az ebéd legyen alapos. Nass kell, de arra akár a tea is megfelel, a kókusztejes kávé pedig aztán főleg :)

Ki kell tapasztalni, Nálad mi válik be, nem hiszem, hogy van általános recept.

2014. máj. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!