Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mikor lesz eredménye az edzésnek?

Mikor lesz eredménye az edzésnek?

Figyelt kérdés

Régóta mozgásszegény életmódot folytattam. Van rajtam 20 kg plusz. Elkezdtem a t 25 edzést. Rendesen kivagyok tőle. De végre ez az első olyan edzés amit nem unok.

Szóval tanácsokat szeretnék kérni, mert nem vagyok otthon mozgás terén. Az a problémám hogy nagyon kivagyok utána. Sokszor alig tudok elaludni, fájnak az izmaim. Nem leszek felfrissült hanem lemerült. Amúgy évezem az edzést. Szerintetek mennyi idő mire igazán végig tudom csinálni?


2014. máj. 12. 10:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyéni adottságodtól és edzéstervtől függ, hogyan nő az állóképességed.. folyamatosan lesz eredmény, hétről hétre elvileg.


De az edzés még nem fogyás.

2014. máj. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze azt tudom, és diétázok is mellette. Csak ez a mozgás része új nekem, mert igazán soha nem sportoltam.Ebben nem vagyok otthon.
2014. máj. 12. 11:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Érdemes tisztázni mindig miért edzel, milyen eredményt vársz pontosan, miért diétázol, milyen eredményt vársz a diétával :)
2014. máj. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!