Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok. (mindenki...

14 éves vagyok. (mindenki többnek hisz. Mert fejlettenn vagyok a többieknél) 170-175 körül van a magasságom és 60-65 között imbolyog a súlyom. Szerintetek ez nem sok?

Figyelt kérdés
Nem vagyok megelégedve magammal....ezért nem tom h ez pont jó e vagy kezdjek el valamit a súlyommal tenni... :/

#súly #magasság #Rendben van e?
2014. máj. 13. 11:26
 1/8 anonim ***** válasza:
A következő 5 évben még lazán beállhat az egészséges súlyod, szóval felesleges fogyóznod. Inkább sportolj, mozogj sokat, és egészségesen étkezz, ne koplalj.
2014. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%

Mennyire vagy hájas?


Ez alapján tudnánk válaszolni :)

2014. máj. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az alakod az nem látszik a számokból, de a testalkatod vékony lehet. Nem tudom elképzelni, hogy sok legyen.

Én 175 cm vagyok és 60 kg, a legtöbben azt mondják, hogy nagyon vékony vagyok és inkább híznom kéne.

Szerintem semmiképpen ne fogyókúrázz. Ha nem vagy elégedett, sportolj, tornázz, hogy szép feszes és formás legyen a tested.

2014. máj. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy megelégedve magaddal, akkor tegyél annak érdekében, hogy ez változzon. :) Nem tudni, hogy étkezel, mit, mennyit mozogsz... se kép, semmi, igazából így nem lehet sok mindent tanácsolni.


Ha csak az alakod, magasságod miatt néznek többnek, az nem baj, lehet tenni ellene.

Mondjuk engem általában fiatalabbnak néznek.. nem mindig örülök neki, dehát legalább +10 év múlva sem lesz jelentősebb különbség :D

2014. máj. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Figyelj 175 mellé 70 kilóig elvileg jó vagy. (Legalábbis felnőttként, most kamasz vagy, valószínüleg egy alapos növésroham után, amikor mindenki olyan szerencsétlenül néz ki)


Attól is függ hogy oszlik el persze, de nem vagy kövér. Sőt. A 60 kiló kevés.


Tessék normálisan, kiegyensúlyozottan enni és sportolni, de nem kell diéta pánikot csapni.

2014. máj. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nemrég mértek meg 179 cm vagyok pontosan.....

És Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2014. jún. 15. 17:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Érd el, hogy a testzsírszázalékod 15% alatt legyen. nemkutya.com/wp-content/uploads/2013/03/1363453963-body-fat-percentage-men-women.png
2014. jún. 29. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
magaságod és az alakod rendben van
2020. máj. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!