Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ma nagyon sokat ettem/fogok...

Ma nagyon sokat ettem/fogok enni. Holnap ezt hogyan kompenzáljam?

Figyelt kérdés

Reggeli: Lecsó (Barna kenyérrel :( )

Tízórai: Banán+Alma

Ebéd: Főzelék (Kevés krumpli), Egy darab szafaládé zöldségekkel, eper (magában fogyasztva) (Szintén barna kenyérrel :(( )

És most jön a fekete leves:

Délután ünnepelni fogjuk a barátom szülinapját, vacsorára pizzát rendeltek + lesz torta is és az innivaló sem valami egézséges.


Mit kéne ennem holnap, hogy ezt kompenzálni tudjam?


(Jelenleg nem tudok sportolni, mert a karom össze lett varva, a lábom is tiszta sebes)


2014. máj. 17. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmivel nem kell kompenzálnod másnap. Ha egyébként nem szoktál ilyeneket enni, és tényleg életmódot váltottál, nem csak pár hetes diéta, akkor ennyitől még nem lesz semmiféle változás.


Nyugodtan egyél, igyál. Jó szórakozást :)

2014. máj. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hengerelőhereverem ***** válasza:
Ez sok? Hány éves vagy? F/L? Én többet eszek egy nap...
2014. máj. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Holnap térj vissza a szokásos étrendedhez. 1 csaló nap (szülinap,pizza,torta,anyámkínja) nem számít semm. HA egyébként jó az étrended!

Mit fogyasztasz egy átlagos napon?

2014. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha úgy érzed sokat ettél, akkor másnap egyél valami könnyűt, például salátát, gyümölcsöt, és igyál sok folyadékot. például vizet, vagy teát.
2014. máj. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!