Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lefogyni "bosszúból"?

Lefogyni "bosszúból"?

Figyelt kérdés

mit gondoltok erről? volt már veletek is ilyen?


bosszú alatt azt értem, hogy pl meg akarjátok mutatni az exeteknek, hogy mit veszített, vagy a folytonos beszólogatások miatt, vagy jobban akartatok kinézni, mint az a népszerű lány, aki mindenkit lenéz.


2014. máj. 18. 21:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Ilyen nem volt, akkor akartam fogyni, amikor megismertem a páromat, aki nem sokkal korábban lefogyott...

Hm, éppenséggel meg lehet lovagolni egy ilyen negatív érzelmet, de jobb, ha az ember inkább maga miatt csinálja, pozitívan... S nem másokkal versengve, az veszélyes is lehet, ha pl. a jól kinézés alatt cérnavékonyságot értünk avagy olyan alakot, amit sose érhetünk el, míg a másik alkata megfelelő hozzá...

2014. máj. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

Két év után én szakítottam a barátommal, mert úgy bánt velem mint egy ronggyal.. igen, rögtön úgy gondoltam, hogy lefogyok, gyönyörű leszek és észreveszi mit vesztett.. így is lett. :D Most 163 cm vagyok és 41 kg.. igencsak sokszor a tudtomra adta már, hogy mennyire csinos vagyok, mennyire tetszem neki még mindig..

Lehet gyerekes volt tőlem is ez, de szükségem volt a megerősítésre, hiszen nőnek sem éreztem magam a kapcsolatunk végén már.. Azóta sokkal boldogabb vagyok!

20L

2014. máj. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy nem is szeretett, ha értem nem volt képes megtenni...
2014. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Volt:D Sikerült is:DD
2014. máj. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A düh az sok mindenre képes egy embernél, főleg ha elborul a feje:D De már réges rég volt:)
2014. máj. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam a szakítás, hogy elhagyott a párom, sajnos akaratlanul is maga után vonta a fogyást. Sok lement rólam. Aztán mivel anyagilag is felszabadultam, lecseréltem a ruhatáramat. Meg eljárok szolizni sokat, így hát volt nagy nézegetés kifelé a kis a fejecskéjéből az exnek, amikor véletlenül összefutottunk 8 hónap után. Én nem bosszúból csináltam, hanem magam miatt újultam meg, de jól esett látni azt a döbbenetet, hogy egy sokkal menőbb, vagányabb, jobb megjelenésű fickó lett belőlem, amióta nincs a csaj. Sokkal gázabb lett volna, ha leépülök és úgy lát meg.
2014. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha egyébként is leakarsz fogyni akkor hajrá :) Jó motiváció
2014. máj. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
163/41? Szerintem irónia szól belőle, hiszen csont és bőr lehetsz...
2014. máj. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig is azt hittem hogy a bosszúból fogyás fog nekem segíteni és sosem az segített. 2 x fogytam le mind a 2 x szerelemből. Pedig sose gondoltam volna hogy szerelem miatt fogok fogyni, mindig is azt hittem hogy na majd a bosszú, a szemét tökéletes lány aki mindig csúfolódott velem stb, hát nem így lett.
2014. máj. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szakítás után fogytam le 24 kilót. Nem nevezném bosszúnak, az elején szimplán egy falatot se tudtam enni, utána meg nekem volt szükségem a változásra és neki is meg akartam mutatni, hogy tudok jól kinézni. Utána ezt már letojtam, de sokkal jobban érzem így magam.
2014. máj. 19. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!