Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szép reggelt! 4 hónap alatt...

I.B.T. kérdése:

Szép reggelt! 4 hónap alatt szeretnék lefogyni 20 kilót illetve szálkásítani,19/F. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Reggeli után mindig edzek ( az erősítés saját súlyommal megy valamint futás, biciklizés és ugrókötelezés , van hogy csak az egyik). Reggel általában egy szelet fehér kenyér egy kis szalámival vagy sonkával kezdek (tudom hogy ez nem valami fogyókúrás étel de az utána való edzéshez ((legalábbis még most)) kell). következő étkezésem 10 órakor van általában valamilyen zöldséget eszek (újhagyma, paradicsom stb). Délben egy kis tojás (1-2 db kevés fűszerrel) vagy szalámi ismét 1 szelet fehér kenyérrel. Majd délután ha megéheznék gyümölcsöket, magvakat. A vacsora kb olyan délután 5 és 6 óra között szokott kész lenni. Itt megpróbálok keveset enni.


Amit hozzáfűznék: mennyit érdemes ennem ezekből?: dió, cseresznye, meggy, alma, mogyoró. (tudom h nem mind érett még be)

Amit szoktam inni: délelőtt főleg edzés után ami olyan 10-re véget ér kb olyan fél liter teát ( zöld/fekete/különböző gyümölcsűeket illetve keverékeket), a nap többi részében pedig sima vizet.

Tudnátok e valamit ajánlani számomra ami valamelyest helyettesíti futást és ugrókötelezést? Ott van a biciklizés csak nem mindig tudok. Ha rendesen kifutom magam utána fájnak a térdeim és olyan 3 napig nem tudok újra futni.

A barna kenyér nem nagyon jött be nekem.

Izomra edzeni (értem itt a fekvőtámaszt, hasprést stb) érdemes e még délután ha reggel már JÓL kifárasztottam magam.

Helye közel ami itt fent van már csinálom egy ideje.



A válaszokat köszönöm!



2014. máj. 14. 06:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Hat tulajdonkeppen semmit nem csinalsz jol.

[link]

2014. máj. 14. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, el is kezdtem olvasni.
2014. máj. 14. 07:12
 3/3 anonim ***** válasza:
ha rájössz hogyan lehet ennyit lefogyni akkor kérlek oszd meg velem is, mert 5-6 kgotól nekem is megkéne szabadulnom!bocsánat az offért..
2014. máj. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!