Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lesérültem, hogyan tudnék...

Lesérültem, hogyan tudnék mozgás nélkül lefogyni?

Figyelt kérdés
le akartam fogyni a nyárra (14L 60kg 168 cm), de ínszalagszakadásom van, hat hétig nem sportolhatok, hogyan tudnék mégis lefogyni? ha tartom a diétát de nem mozgok, lesz rajtam látható változás?
2014. máj. 19. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Ha lesérűltél,akkor nem az legfontosabb, hogy lefogyj,hanem, hogy felépülj!
2014. máj. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Felülést sem csinálhatsz? Egyébként a diéta 80%-ban meghatározó, szóval nem baj, ha nem sportolsz. De ha a lábad sérült, attól még kézzel súlyzózhatsz pl.
2014. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Kissé még fiatal vagy fogyózni, várj 16 éves korodig sztem. Én is kissé kövér voltam 15-16 éves koromig, észre se vettem és vékonnyá váltam akkor + elértem a végleges magasságomat is. Azóta is 180 cm 67 kg vagyok és ritkán sportolok 21/F

Ha mindenképp vékony akarsz lenni annak a normális étvágy a titka és ne egyél 3 órával lefekvés elött és napi csak egyszer tömheted tele magad valami kiadós kajával (1200-1400 kcal), ritkán nasizz de ihatsz sok bármilyen üditöt, inkább cukrosat mert az kevés kalóriával elmulasztja/elviselhetővé teszi az éhséget

nekem ez volt a taktikám, a tea miatt sose voltam éhes, de a fogakat is roncsolja :(

2014. máj. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Khm, igyon cukros üdítőt, de teát ne, mert roncsolja a fogakat :D illetve aki a felülést javasolta, na azon már anyám is nevet :D


Szerintem most hagyd a diétát (leírnád nekem? kételkedem már , elég sokan vannak akik "diétáznak" de valójában koplalnak) vagyis inkább változtasd meg.

2014. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

nem eszek cukros dolgokat, fehér kenyeret, rizst és krumplit helyette zöldségköretet

naponta háromszor eszem

2014. máj. 25. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Nana, ez már nem diéta. Diéta = rendezett étrend

Te maximum egészségesen étkezel, de a napi 3 étkezés kevés a szálkásítsához. Ajánlom a napi 5 étkezést, 3 óra teljen el köztük. Csináld meg az étrended, mert így nem lesz 100% a fogyásod. Úgy csináld meg mint egy órarendet :)

AJánlott a Sárga Kapszula c. könyv elolvasása.

2014. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2014. máj. 25. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!