Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mellből való fogyás férfiaknak...

Mellből való fogyás férfiaknak futással, diétával, vagy hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kezdő vagyok még a témában, és nem szeretnék kárt tenni a szervezetembe ezért fordulok hozzátok. A problémám az hogy meghíztam egy picit (176 cm magas 80kg vagyok) és a legtöbb zsír a mellemre a hasamra és a hátsómra jött fel, de ami a legjobban zavara csüngő lógó mellem. Nem tudom hogy hogyan működik a zsírégetés, pl a futás mint zsírégetés milyen? Helyileg hat pl lábra hasra fenékre? Vagy ilyenkor az egész testemre hat, tehát lehet hogyha rendszeresen futnék akkor a mellemről is lejönne a zsír? Vagy pl a kondizással ha a sorozatok számát megemelem akkor ott is létre jön zsírégetés? Illetve az utolsó kérdésem hogy attól hogy valaki az étrendét helyre hozza, fog fogyni is? Köszönöm szépen előre is a válaszokat! Peace. 21/F



2014. máj. 20. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Napi 4-500 g csirkemell

250 g rizs vagy teljes kiőrlésű kenyér

zöldségből meg bármennyi

ezt oszd el napi hat kajálásra

A tempós gyaloglás a legjobb zsírégető és mindenhonnan fogyni fogsz.

Fokozatosan emeld a távot.

Súlyzós edzés

Mell, fekvenyomás

Hát, lehúzás csigán

Váll, nyak mögött nyomás

bicepsz, kétkezes róddal

tricepsz egykezes súlyzóval

Mindenből 3x15 heti 3x

Gyaloglás heti 3x

3 hónap és sokat fogsz javulni

2014. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csiß ***** válasza:

Nekem beválni látszik a futás (bár én 115 kg-ról indultam).Heti 3 x 4,5-5km kocogás + az étrend átalakítása (olyan dolgokat eszek..nem is tudtam,hogy léteznek ilyenek xD pl: zöldég és durum cuccok).2 hónap alatt -10kg kényelmesen.


"attól hogy valaki az étrendét helyre hozza, fog fogyni is?"

Elvileg nagyobb szerepe van a fogyásban mint a mozgásnak :) Persze a mozgás is nagyon jó ha van.Ja és nem lehet csak bizonyos testrészekről fogyni.Mindenhonnan fogysz.

2014. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!