Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogok igy fogyni valamennyit,...

Fogok igy fogyni valamennyit, vagy teljesen rossz amit csinalok?

Figyelt kérdés

Ma reggelire ettem 5 epret,es egy banant.

Aztan ittam egy jegkasat.

Most eppen grillezett csirkemellet eszek salataval,paradicsommal,hagymaval,es kukoricaval.

+ megittam 2 pohar almalevet,es egy liter vizet.


Mennyire rossz ez igy? Ma mar ne egyek tobbet,igaz? Ha nm sportolok ez mellett,akkor semmi nem fog lemenni,igaz?

Mit tanacsoltok,miket egyek?



2014. máj. 22. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:

"Ma mar ne egyek tobbet,igaz?"


Áruld már el kimondta, hogy csak koplalással lehet fogyni. Ez az én étrendem:

Reggeli: ananász, kávé.

Tízórai: 3 tojás cukkinivel, hagymával sütve, mellé paradicsom és saláta

Edéd: Brokkolis csirkemell.

Uzsonna: az edzés után protein turmix

Vacsora: sült hekk, vegyes nyers zöldségsalátával.


Enned kell, csak az nem mindegy mit és mikor. Nekem a banán nem férne bele a diétámba és az almalé sem. Nem is szeretem.

Estére egyél még fehérje dús ételt, sok zöldséggel.

2014. máj. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
nem a legjobb...minden nap legalább ötször egyél de kevesebbet... az öt étkezés közül a középső ha lehet mindig legyen főttétel. Az első és az utolsó étkezés legyen a legkevesebb és ez ne leghyen már főttétle. A lassab étkezés is jobb, sose egyél semmit meg gyorsan.
2014. máj. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A második válaszom még kiegészítve: legyen mindig változatos az étrended!
2014. máj. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én azt tanácsolom, hogy a jégkása és az almalé helyett egyél.

Amit ettél, az nulla. Fogyni keveset lehet így, amikor újra eszel, akkor viszont brutális hízásnak indulsz a koplalás miatt.


A cukros lötyik ilyen mértékben viszont feleslegesek.


Nem tudom, miből gondolod, hogy ennyi kaja után már nem ehetsz ma többet.

2014. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kevés. Jóformán csak EGY rendes étkezésed volt. Az pedig a csirkés sali.

A gyümölcs az meg alap... de hol a többi étkezés? Rendes reggeli (ami a legfontosabb étkezés), vacsora??


Ha nem mozogsz semmit, az már eleve rossz akkor... Szeretnél ellötyisedni? Nem hiszem..

2014. máj. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs cukrozott étel, nincs liszt, tej, glutén.


Alakul ez, sok jó pont van benne.


Zöldségekkel feldobhatod (a többi étkezésed), meg hát lehet nem vagy egy nagyvad, de 5 szem eper és 1 banán, téged is irigyellek gazdaságosan eszel. Éhenvesznék a helyedben :)

2014. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kár, hogy sokan csak a saját kárukon tanulnak, de a koplalás súlyos hízáshoz vezet, ennek egyszerű fizológiai törvénye van, a neten utána lehet olvasni bővebben és pontosan. Napi 5 KIS étkezés minőségi ételekből. Almalé is csak akkor jó, ha frissen facsart, a bolti cukrozott gyümölcsleveket felejtsd el, köze nincs az igazi gyümölcsléhez, ha kipróbálod az összes gyümölcsöt (aminek csak van leve) kicentrifugázni meglátod.

Amúgy régebben én se szerettem az almalevet, amíg nem ittam igazit. :D

2014. aug. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!