Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon rossz ezz az étrend...

Nagyon rossz ezz az étrend vagy tudok vele fogyni hónapok alatt? Gyors választ.

Figyelt kérdés

Leirom mit eszek egy héten.

Reggelire: szendvics sonkas,zöldséges.

Tizorai: egy db alma

Ebéd: egy tál leves kivéve a krémleveseket,gyümölcs,rántott stb... csak zöldség,hús féléket eszek. VAGY sült hús,párolt hús párolt zöldség saláták tojás hal...

Vacsora: sajt sonka paparika vagy pár db mandarin

Kávérol probálok leszokni.

Illetve heti 4-5x tornázok (aerobik)+ futok 50 perceket.


2013. dec. 17. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Alapvetően szerintem nem rossz, de azért ez nagyon függ a mennyiségtől. Én ezt így távolról nem fogom tudni megmondani, hogy neked mennyi kell, de ezekből az ételekből is be lehet zabálni, és lehet olyan keveset is enni, hogy éhezz és megbetegedj. Szóval még egy fontos feladat, hogy mennyiségből is megtaláld az arany középutat.


Ezen kívül én beiktatnék egy uzsonnát is és nem lenne túl korán a vacsora, mert az biztosan nem jó, ha 12 órán keresztül nem eszel semmit.


Nem kell az én tanácsomra hallgatnod, de én úgy próbálnám beállítani a mennyiségeket, hogy először minden étkezésnél éppen jóllakásig eszem, és aztán attól függően, hogy mennyire vagyok éhes a következő étkezés előtt és hogy fogyok-e, pontosítanám a menyiséget. De persze azt csinálsz, amit akarsz, én ilyen mérnök lélek vagyok, mindent így csinálok.

2013. dec. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Teljessen jó, de lehetne több a gyümölcs. Néha lehet egy kevés rizs vagy krumpli.

Kávét ihatsz, édesítővel.

2013. dec. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha sokat akarsz tornázni, mozogni, akkor kéne még bele szénhidrát, mivel kell az izmoknak az energia.
2013. dec. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!