Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez mitől lehet, vagy hogyan...

Ez mitől lehet, vagy hogyan tudnék fogyni?

Figyelt kérdés

Ha ráállok a mérlegre 68-69-70 kilot mutat. 167 cm vagyok. Viszont az egyik barátnőm 60 kilónak mondta magát, de az nem lehet, mert ő molett. Én viszont sportolok, mindig is sportoltam, és soha nem tudok vékony lenni. Nincs hasam, viszont combom meg fenekem az igen, de az sem plöttyedt. Akármennyit sportolok nem tudok lefogyni jobban. Ez mitől lehet? :/ Legalább 58 kiló szeretnék lenni. Van valakinek ötlete, hogy tudnám leadni?

A válaszokat előre is köszönöm



2014. máj. 22. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik embi sem egyforma. :) Amennyivel az egyik pont jó, azzal a másik már túl vékony... így megy ez.
2014. máj. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A háj sokkal könnyebb az izomnál. Tehát ő kevesebb súllyal is lehet sokkal kövérebb mint egy nagyobb súlyú sportos ember.
2014. máj. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mindenkivel egyetértek. Talán annyit mondanék hogy csirkemell, zöldség és sok gyaloglás (tempósan). Ha van rajtad zsír ettől lemegy az 100%.
2014. máj. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom a gyaloglást és a csirkét. :)
2014. máj. 22. 16:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyél hozzá sok zöldséget meg némi telítetlen zsírt, hogy ne ragadjon benned! :-)
2014. máj. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne súlyt akarj, hanem kinézetet. Nem tudom, mi van a mai emberekkel, hogy a mérlegnek akarnak imponálni...

Miért ne lenne combod? Egy csomó izom van ott, aki izmos, annak muszáj, hogy ne karvastagságú legyen a combja... Mi ezzel a baj?

Én a hájhurkáimtól akarok megszabadulni, onnantól felőlem 60-65 kiló is lehetek 163 centihez :D (Bár valószínűleg kevesebb leszek, nem vagyok én olyan sportos... Bár még lehetek.) Csak nézzek ki jól, legyenek domborodó izmaim és legyen erőm is :)

2014. máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Értem :)

Megpróbálom a zldségeket is.

Hát a kinézetem tetszik, jólnézek ki, legalábbis a tükör szerint, csak a mérleg mutat sokat, ami elszomorít, de megpróbálom amiket írtatok. :)

Köszönöm a válaszokat !:)

2014. máj. 23. 08:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!