Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ebböl lehet kockahasat csináln...

Norika996 kérdése:

Ebböl lehet kockahasat csinálni? Lent képpel!

Figyelt kérdés

Ha igen annak nagyon örülnék :) Ha nem, akkor szépen kérek mindenkit ne kritizáljon, mert ennél jóval kövérebb voltam. Rengeteg diétával és sportal értem el ezt is. Csak nem tetszik, és így nem érzem jól magam. A lábam szerintem jóval véknyabb mint a felső testem, és így egyáltalán nem szép szerintem. Szeretnék ezen változtatni. Mielőtt nekem álna valaki, nagyon odafigyelek az étkezésre is! ha van felesleg pénzem nem csokikat veszem, hanem inkább gyümölcsöt! :)


[link]


[link]


[link]



2014. máj. 22. 20:13
 1/8 anonim válasza:
Semmi sem lehetetlen.
2014. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen

Diéta és hasfelülés!

mert ha nem diétázol hiába edzed a hasad a zsír mindig el fogja takarni a hasizmot!

2014. máj. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
ennek nagyon örülök! köszönöm a válaszokat! :)
2014. máj. 22. 20:28
 4/8 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Hát, a fő probléma az, hogy a gyümölcsöktől nem lesz kockahasad. Mondjuk a gabonafélék elhagyása szerintem jót tenne. Eléggé durván fel vagy puffadva, majdnem, mintha terhes lennél.


Persze semmi nem lehetetlen, de nagy munka kell hozzá.

2014. máj. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát elég beles típus vagy... Lehet belőle csinálni, de legalább napi 40 percet kell hasra gyúrnod és nem ám csak felülésezni, hanem minden hasra-gyúr kondigépeket használni. És persze nem egy perc alatt lesz eredménye.
2014. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

DIÉTA-TELJES TESTES EDZÉS, hogy ne légy gnóm- AEROB EDZÉS


Elnézést a csupa nagy betűért. Megkaphatnám a jelenlegi étrended?

Egyébként tett fel a kérdést testépítés kategóriába, ott többen tudnak válaszolni, de nyugi, nem leszel full izmos, persze lehetsz ha akarsz :)

Ajánlom a Sárga Kapszula elolvasását, ott leír sok mindent a tömegnövelésről, és a szálkásításról, neked az utóbbi kell

2014. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Naponta tilos edzeni. Ezt csak megjegyzem.
2014. máj. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Most nézem, 3an vagyunk 59%-ak :) Én csak az utolsó kettő voltam, az első és aki a nap 40p ajánlotta nem én vagyok
2014. máj. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!