Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért állt meg a fogyásom...

Miért állt meg a fogyásom illetve miért stagnál?

Figyelt kérdés

Minden nap biciklizek egy órát,és minden másnap tornázok egy

órát.14napja diétázok.127kg-ról indultam most vagyok 117kg.

Mit tegyek,hogy továbbra is fogyjak ? :(



2014. máj. 24. 08:27
 1/6 anonim ***** válasza:

azért állt meg a fogyásod,mert most került egyensúlyba az általad bevitt kalória,az általad leadott kalóriával ,

pl : bevitt 3000-leadott 3000 = nincs hízás,nincs fogyás,

-ezen kell változtatnod ,ha még fogyni akarsz

tehát : pl : bevitt 2000-leadott 3000 = napi 1000kal mínusz = fogyás van,

2014. máj. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!És pl,miket egyek?Hogy nézzen ki egy napi étkezésem?Hányszor egyek?Azt olvastam,hogy legalább 5x enni kell egy nap kicsi adagokat!Ezzel én már ott elrontottam,hogy egy nap egyszer maximum kétszer eszem.Mert nem bírok enni és nem vagyok éhes.És sokszor bennem van,hogy inkább majd eszek délután 4-kor és már aznap nem is eszem többször.Van mikor azért nem eszem mert félek,hogy vissza jön az amit már leadtam.De tudom,hogy ez így nem jó és raktározni fog a szervezetem mert nem tudja,mikor kap legközelebb ételt...!Nem eszem zsíros,olajos,tésztás,cukros,kenyeres dolgokat!
2014. máj. 24. 10:19
 3/6 anonim ***** válasza:
minél kevesebb kalóriát viszel be,/minél kevesebbet esze-iszol/,annál gyorsabban fogsz fogyni,
2014. máj. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem éhezel meg napi többször, ne egyél napi többször :) Csak mert egyesek szerint a test pánikba esik, ha nem eszel folyton, ez nincs így, általánosan biztos nem. Van, aki nem is lakik jól ilyen kis 400 kalóriákkal egyszerre...

A cukor, kenyér, ilyesmi elhagyása jó, a zsírt én nem tenném, de Te tudod, persze a minimum legyen meg, az fontos.

Nagyon elszántnak tűnsz, csak így tovább! De miért stagnálnál? Még kezdeni is csak most kezdted és hatalmas eredmények vannak... Nem telt el annyi idő, hogy stagnálásnak nevezhetnéd. A testsúly amúgyis változó.

2014. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért gondolom,hogy stagnál mert egyszer 114kg-t mutat a mérleg máskor 116-117 között..!Elszánt vagyok,mert már így is érzem a ruháimon,hogy fogytam plusz nem fáradok el olyan hamar.Ne hagyjam el a zsírokat?Akkor mit egyek,hogy azt is pótoljam normális kereteken belül?És elég ez a mozgás egyenlőre?Minden nap egy óra bicikli plusz minden másnap egy óra bicikli és egy óra torna.?
2014. máj. 24. 11:25
 6/6 anonim ***** válasza:

2 hét alatt egy csomó víz leürült a testedből. Mostantól normális fogyásról, azaz a hájad (zsír) mennyiségének csökkenéséről fogsz tudni beszélni.


Nem alacsony kalória kell hanem ésszerű mennyiség, elsősorban inkább alacsony ch bevitel, minőségi táplálékok fogyasztása. 0 cukor, lehetőleg semmi gabona, keményítő.. sok-sok-sok zöldség, húsok, tojás, zsírok nyugodtan mehetnek, hogy jóllakj.


Olyan edzést végezz amit kontrollálni tudsz: ne ugrálj, ne futkoss mert nem fogja bírni a térded. Fekvőtámaszt nyomj, plank-et tarts, lovaglóállást tarts..

2014. máj. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!