Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretném rávenni az unokatesó...

Szeretném rávenni az unokatesómat, hogy kezdjen el futni hogy lefoggyon, mert 14 éves és 63 kg. Mindennel próbálkoztam, meg is zsaroltam de nem érdekli és egyfolytában csak eszik sült krumplit, csokit, cukrot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. máj. 24. 14:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs sültkrumpli, csoki meg cukor. Vagy csak hagyd, aztán majd ha megtetszik neki egy fiú majd változtatni akar magán...
2014. máj. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%

Miért egy idétlen mozgást akarsz ráerőltetni?


Ki/Mi vagy te, hogy meg tudod mondani milyen edzést kell csinálnia az unokatestvérednek?


Én pl. rühellem a futást, és eléggé sajnálom a futókat. Ejj fel tudna húzni ha valaki azt akarná hogy fussak, mondjuk ez én vagyok.

2014. máj. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Vedd rá, hogy csak egy hétig fusson a saját tempójában. Aztán már magától fogja csinálni. Ha nem, akkor először más edzéssel próbálkozz, nem mindenki szeret futni.
2014. máj. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Hagyd a francba. Mindenki úgy qrja el az életét, ahogy akarja.
2014. máj. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!