Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Súlymegtartásnál mennyi...

Súlymegtartásnál mennyi zabpehelyből csináljam a reggeli zabkását?

Figyelt kérdés
Fele víz,fele tejjel csinálnám.Ezen kívül mit javasoltok tízóraira?A reggelim fél 7körül a tízóraim pedig fél 11körül lenne.

2014. máj. 25. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Nem mondok csúnyát, nem mondok csúnyát....


Milyen magas vagy, hány kiló vagy, a többi étkezéseb miből áll?

2014. máj. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amennyivel jóllaksz. Nekem ez a logikus fogyáskor is.


Ha már a reggeli nem tartalmaz zöldséget, a tízórainál én tuti beiktatnám... Nem állítom, hogy máshogy nem jó, de nekem így szimpatikus. Amúgy természetesen olyat ennék az átgondolt étrendemen belül, amit kívánok s annyit, amennyivel jóllakom s csak akkor, ha éhes vagyok.


(Amúgy nekem elég riasztó, hogy van, aki súlytartáskor mennyiségekkel foglalkozik, de lehet, hogy van, akinek kell. Az olyat nem irigylem, bár ők engem nem, mert nekem még van feleslegem. Így kerek a világ.)

2014. máj. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
(Jóllakás alatt az éhség elmulasztását értem, ez az elemi jóllakás nálam. Tovább is lehet menni egy fokkal, az egy erősebb jóllakás, de ami rosszul esik, az már elkerülendő túlevés.)
2014. máj. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt mondom nem kellene se keményítőt, de tejet enned.
2014. máj. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
170 magas, 50kg.. tízóraira pár szem aszalt gyümölcsöt vagy 3-4 szem korpovit kekszet eszek.Az ebéd főtt étel zöldségekből és legtöbbször hús is van benne(csirke/hal).Este zöldséget és valamilyen fehérje forrást(joghurt/túró) eszek.
2014. máj. 25. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:

A lakosság nagy része krónikus beteg.


Tejtermék, korpovit gabona keksz..


Több sikert kívánok mint a többieknek van!

2014. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia :) szerintem kb 50 gramm simán belefér... Viszont tehéntej helyett próbáld ki mandula/rizs/stb tejjel, szerintem úgy finomabb, és kevésbé megterhelő az emésztőrendszerednek :)

Az étrend amit leírtál nekem inkább súlyvesztős, nem pedig súlytartós étrendnek tűnik...persze ha nagy adagokat eszel (kétlem) az más... Ha rám hallgatsz, akkor fokozatosan elkezdesz kicsit többet, változatosabban étkezni (de egészségesen) :)

2014. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!