Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ido alatt erhetek el...

Mennyi ido alatt erhetek el latvanyos eredmenyt?

Figyelt kérdés
A kerdesem a kovetkezo lenne.Ha heti 5 nap jarok aerobicra felvalltva alakformalo edzes es has-lab-popsi akkor ezzel erhetek el eredmenyt vagy teljesen mas sportot kell valasztanom a fogyashoz?termeszetesen kevesebbet eszem mint eddig tobb zoldseg gyumolcs es kevesebb szenhidrat, napi2 liter folyadek es melle almaecet.Igy sikerulhet??
2014. máj. 25. 19:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy rendes diétát és sikerülni fog, ha tényleg rendes a szálkásító étrended 2 héten belül látszani fog az eredmény.
2014. máj. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. máj. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elolvastam a linkbe talahato szoveget...nem teljesen ertek egyet.Bar tapasztalatom meg nem nagyon van eddig egyszer voltam edzesen (has-lab-popsin) es nagyon kemeny volt legalabb is szamomra.Van ket gyerkocom a kicsi masfel eves mostanra lett annyi idom es akaratom hogy igen is magammal is torodom egy picit!Remelem hasznalni fog ez a mozgasfajta a dieta mellett, heti otszor egy ora intenziv mozgas (amikor meg a bugyibol is az izzadsagot lehet csavarni) csak segit valamit nem ???!!mert jelen helyzetben ugy erzem hogy a testem nem all meg keszen tobb km futasra vagy x kg emelgetesre..es amugy nem izmot szeretnek fejleszteni csak az uszogumitol megszabadulni!
2014. máj. 25. 22:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha nem kenyeret eszel hanem zöldségeket (azaz tényleg csökkented a ch beviteledet, cukor és keményítő helyett zöldségek mennek) akkor fogsz szálkásodni, különösebb macera nélkül.
2014. máj. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt..igyekszem a lisztes dolgokat kiiktatni feher kenyer helyett teljes kiorlesu rozs liszttel keszult dolgokat eszem, mondjuk ma epp rozs cipot de sok paprikaval hagymaval keves vajjal sokaval pl ez volt a reggeli...delutan megyek edzeni es hat napkozben is mozgok a gyerkoc mellett...mar csak ki kell tartani es csinalni a celig :)
2014. máj. 26. 11:07
 6/10 anonim ***** válasza:

Én az említett reggelit kifejezetten jó hízókúrába sorolom, zöldségektől függetlenül tömény keményítő egy rozscipó.


Mindegy hogy milyen színű, a gabona őrlemények fő összetevője a keményítő. Ami hízáshoz jó, akár szimpatikus ez akár nem.


(+ gyulladásos betegségekhez a bennük lévő glutén, ami hormonzavarokat okozhat)

2014. máj. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
:( hat ez nem jo hir...amit irtall...akkor majd ma veszek masik kenyeret..
2014. máj. 26. 12:09
 8/10 anonim ***** válasza:

Kenyeret ne vegyél, nincs rá szükséged.

Egyél csirkét,marhát,halat zöldségkörettel napközben.

Reggelire mehet egy is tojás.

Vacsorára pedig túró

2014. máj. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, nem tudom mit csináltok a kenyérrel, az ember nem gabona-szénhidrátevő :)
2014. máj. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Semmi kenyer?teljes kiorlesu sem?csak zoldseg koret?hat ha nem kell a kenyer akkor nem eszem :) remelem sikerul vegigcsinalni mert kell a sikerelmeny... Mostanaban ugy is keves sikerem van :/
2014. máj. 26. 15:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!