Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrás módszert...

Milyen fogyókúrás módszert ajánlotok, ami gyors és látványos eredményt ad +15 kg esetén?

Figyelt kérdés
Reggeli ebéd, vacsi ötletekkel. Sport napi fél óra mehet valami kardió, de nem futás.

2013. szept. 6. 23:43
 1/10 A kérdező kommentje:
Viszonylag gyors, nem 2nap alatt akarok fogyni, de nem is egy év alatt...
2013. szept. 6. 23:46
 2/10 anonim válasza:
0%
Sajna alap a futás. Szokj hozzá. 18 után ne vacsizz,csak műzlit,kiflit tejföllel...stb,jók a dvd-k,Norbi,Réka...a lényeg a folyamatosság.
2013. szept. 7. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

Müzli, kifli tejföllel? Az aztán pont nem fogyókúrás, pláne nem vacsira..

Én úgy fogytam, hogy reggelire kb ugyanazt ettem, mint előtte, csak nem ettem kenyeret. Helyette abonettet, meg ilyesmit használtam szendvicshez, vagy rántottát ettem. Ebédre ugyanazt ettem, mint a család, csak kisebb adagot, de ebédre nagyon jó pl vmi zöldség hússal. A vacsira figyeltem a legjobban, már csak valami lightosat ettem, mint tojás, répa körözöttel, saláta, joghurt, ilyesmi, és lehetőleg nem vacsiztam túl későn.

Emellett igyekeztem legalább 2 litert meginni, ami nem cukros üdítő, plusz mozogtam heti 5-6 napot.

2013. szept. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Milyen fogyókúrás módszert ajánlotok, ami gyors és látványos eredményt ad"


Semmilyet. Nem egy hónap alatt szedted fel, nem is annyi idő alatt kell leadni.

2013. szept. 7. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én számolom a kalóriákat. kaloriabazis.hu Eredményes. Ugyanazt eszem, mint eddig, de figyelek a mennyiségre. én táncolni szoktam.
2013. szept. 7. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Uh,hát a kiflit tejföllel egye az aki ajánlotta. Egészségére. Én abból nem kérek. Egyébként nem 1hónap alatt akarom leadni,hanem a lehető leggyorsabban. Tehát 15kg*1hét pl 15 hét. 3-4hónap.
2013. szept. 7. 08:17
 7/10 anonim ***** válasza:
90 napos diéta. Én ezzel fogytam le. :)
2013. szept. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%

Az a baj,hogy nem érted a lényeget. Nem folytathatod tovább kényelmes,egészségromboló életedet és nem roncsolhatod tovább a testedet reklámtermékekkel. Az egész felfogásodat kell megváltoztatni,nem gyorsan lefogyni,mert a jo-jó effektusból szemléletváltás nélkül nem fogsz kilépni. Fehér kenyér helyett teljes kiőrlésű,natúr húsok,halak,rengeteg gyümölcs,zöldség,víz. Kólát,energiaitalt,üdítőket felejtsd el,esetleg Paleo étrend,napi egy óra torna. Nem tetszik a szemléletváltás?A testedet a te

gondolataid hullára nem érdekli. A tested úgy fog kinézni,ahogy mozgatod,ahogy táplálod. Ha csak "lájtoskodni " akarsz nem lesz semmi eredmény! Lehet,hogy ez nem tetszik,de akkor is így kell és kész!Egészségben nem köthetsz kompromisszumot.

2013. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is kalóriaszámlálással fogyok, kalóriabázis.hu-t ajánlotta valaki, aki szintén szépen fogyott vele.

Az alapanyagokat egészségesebbre cseréltem, pl teljeskiörlésű dolgok, cukor helyett xilit, olaj helyett kókuszzsír. Nem eszünk tésztás ételeket, hanem zöldséges-husis dolgokat főzök főleg, amire a szervezetnek tényleg szüksége van. De emellett ha megkívánok valamit nagyritkán, akkor abból is eszem pár falatot lelkiismeret furdalás nélkül. Több szülinap is volt mióta elkezdtem, akkor ettem fél szelet tortát, persze a nap többi részére jobban figyeltem. De mivel bármit megehetnék egészséges határok között, így aztán nem is kívánom ezeket...

Mellette heti 4x végzek 50-60 percig aerob mozgást (nem kardiót!!!) És heti 1-2x callaneticsezem, mert nagyon jól átmozgatja az egész testet, és egyébként is nagyon jó mozgásforma, imádom a nap végén :D

Jah, és egyékbént nem egészen 6 hét alatt lement 7 kg! És nem is élem meg diétaként, mert nem éhezek stb...

És én is 15 kg-ot szeretnék leadni, ha még nem igazán tetszik az eredmény, akkor 5-tel még lehet megpróbálkozok...


Reggelire én teljes kiörlésű kenyeret eszek, kb 60 g-ot, mellé sonka, és zöldség. Vagy mivel imádom a műzliféléket, teljeskiörlésű cornflakest (30g) mellé egy babánt karikázok, 2 dl tejjel...tudom, banántól sokaknak áll a hátán a szőr diéta idején, de nálam tökéletesen működik a rendszer, és ennyi "édesség" nálam pláne belefér reggelente.

Vagy lehet enni még zöldséges rántottát, de én azt annyira nem szeretem.


Vacsit az egyszerűen megoldom, mert én fehérje-shaket iszom, mert alacsony lenne egyébként a fehréjebevitelem, ez pedig feltornázza kicsit :D

2013. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Focus T25!! :)) Hidd el, bevalik! Sok sikert es kitartast!
2013. szept. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!