Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehetne ilyen alakom?

Hogy lehetne ilyen alakom?

Figyelt kérdés
főként combra is gondolok : [link]
2009. dec. 30. 11:10
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
ez kur*a ronda.... fogd már fel, hogy a FéRFIAKNAK NEM TETSZIK AZ ILYEN COMB!! EZ RUSNYA!!! nem nézted tegnap a fókuszt? a férfiak 90%-ának a duci comb jön be és nem az, ami között 20 cm-is lyuk van.... ISTENEM!
2009. dec. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

1 Senki nem tudja milyen alakod van.

2 Modellnek tűnik a csaj, alapból ilyen alkat

Comberősítő, feszesítő gyakorlatok... Keress rá neten...

2009. dec. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Az első kommentelőnek: Mert egy általánosítástól már minden painak ez kell. Amit a fókuszban mondanak, azt szentírásként kezeljük?
2009. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
nem mondtam, hogy minden férfinek, de ez borzasztó,legye egy izmos és feszes combja a kérdezőnek, de ne ilyen... ez csúnya...
2009. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem jön be a "duci comb" ,ennyi.Ilyen alkatom van ,csak azt szerettem volna kérdezni hogy hogyan feszesíthetném,mit edzhetnék rá,(mert idáig nem sportoltam de szeretném elkezdeni)nem pedig azt ,hogy mennyire vagyok hülye egyesek szerint.

Ha állitólag pedig a férfiaknak a "duci comb" jön be ,nem érdekel,ez ellen nem tudok mit tenni,és nem is szeretnék.

2009. dec. 30. 12:02
 6/9 anonim ***** válasza:
89%
Lógj a bordásfalról és emelgesd a lábad teljesen egyenesen. Vagy ülj egy székre, a feneked a szélén legyen, oldalt kapaszkodj erősen bele, a lábaidat feszítsd ki és tartsd egyenesen, összezárva és emeld őket fel-le.
2009. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó mondott, az nagyon jó lesz hasizomra... :S A szép combokért guggolást, kitörést kell csinálni, és combközelítő gépet valamint combhajlítót megdolgozó gépet kell használni. Konditerem!
2009. dec. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nem is comb, inkább lábszár:)
2009. dec. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2009. dec. 30. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!