Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Június 20-ig letudok fogyni...

Június 20-ig letudok fogyni 5kg-ót?

Figyelt kérdés
Akkor lesz a szülinapi bulim, szeretném addig leadni valahogy
2014. máj. 25. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Zsírleszívással, máshogy nem hiszem. Aztán nem tudom.
2014. máj. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
De, lelehet, az majd' egy hónap.
2014. máj. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. máj. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy hány kiló vagy. 95 -> 90 lazán, 60 ->55 felejtősebb.


De szerintem ha nagyon keményen elkezdesz dolgozni rajta, akkor talán sikerülhet, de ahhoz mozognod is tényleg nagyon sokat kell. És számíts arra is, hogy az nem mind lesz zsír.

2014. máj. 26. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jó reggelt mindenkinek!

85kg vagyok és 170cm és eddig sok sz@rt ettem-értsd reggeli 2 mézes vajas kenyér, 1 pohár tej, ebéd leves, utána főzelék vagy köret-rizs vagy krumpli rántott hússal, májjal, sajttal

uzsonna gyümölcs

vacsora ebéd maradék, utána fagyi

2014. máj. 26. 07:40
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezdj el kalóriát számolni, csökkentsd a szénhidrát bevitelt, és mozogj, tornázz nagyon-nagyon sokat!

Heti fél kiló a normál fogyás, 1 kiló a még tűrhető, de ennél több viszont egészségtelennek számít. Nem lehetetlen, amit szeretnél, de tényleg nagyon oda kell figyelned rá. Hajrá! :)

2014. máj. 26. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!