Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Jelentkezni szeretnék a Fat...

Jelentkezni szeretnék a Fat Free Testsúlycsökkentő Központ programjára. Valaki járt már ide, és sekerült a segítségükkel lefogyni?

Figyelt kérdés

#program #Az Ideális Testsúlyodhoz
2014. máj. 26. 09:12
1 2
 11/20 Héder Éva válasza:

Sziasztok!


Véletlenül láttam ezt a beírást, és igazából nem értem, hogy olyanok miért válaszolnak, akik nem ismerik a Fat Free programját. A kérdező egyértelműen arra kérdezett rá, hogy ki az aki, járt már oda. Azért tartom fontosnak ezt megjegyezni, mert a Fat Free Fogyókúra Központ pont nem az a hely, amit önjelölt fogyókúrás szakértők mindenféle szaktudás nélkül alapítottak. A központ vezetője Héder Éva, dietetikus (jómagam), 10 éve a fogyókúra szakterületén dolgozom, és sok komoly kutatásom ismert szakmai berkekben ezen a területen, és a praxisban töltött 10 évem alatt igen sok embert tanítottam meg a helyes táplálkozásra, mert tény, hogy valakinek megy önerőből is, de sokan vannak, akiknek nem. Nekik segítünk mi. Köszönöm, hogy hozzászólhattam! Szép napot kívánok Mindenkinek, Héder Éva

2014. máj. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mert mi (én főleg) hiszünk a dietetikusokban, a nyugati dietetikai képzésben, az orvosi egyetemek képzésében.. ezért a dietetikusok és az orvosok igazi szakértők a szemünkben.
2014. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

"azt kell tudni, hogy a szénhidrát a legfontosabb energiaforrás"


https://www.youtube.com/watch?v=7E-AUng3n_4


Szóval amikor én tényleg lehülyézem a dietetikusokat (ami természetesen a képzésükre vonatkozik, nyilván) akkor annak ilyen okai vannak és mindig hozzá kell gondolni, hogy hosszú perceken át részletezhetném az inkompetenciájukat, csak egy szóba sűrítve egyszerűbb.


Ez nem személyeskedés, Éva nagyon szimpatikus nekem, az intézményt ahol tanult persze bezáratnám.

2014. máj. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Mi közöd Tőle ***** válasza:

Ja tényleg hasznos tanács, hogy a legfontosabb energiaforrás a szénhidrát legyen. Ez a táplálkozási irányelv okozta a nyugat katasztrófáját, ezért szökkent az egekbe a cukorbetegek a rákosok, a szívbetegek aránya.


Gondolom ez a fat free móka ez ilyen zsírmentes táplálkozásra való csábítás. Ami mint tudjuk helytelen.


De egye fene, nem rontom én senkinek a profitját.

2014. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Amióta ezek az elborult válaszadók írogatnak ide, nem érdemes kérdést feltenni ebben a kategóriában. Nekik üzenem, hogy amikor majd fejreállnak az autójukkal vagy bicajukkal, a mentőorvos segítsége akkor se kelljen.
2014. máj. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
:DDDDDDDDDDDDDDDDDD Jaj ezen most szakadok XD
2014. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

15. válaszoló, személy szerint nekem nem is kéne.


Bőven kiegyeznék azzal, hogy a TB-met had költsem magamra (ha már az alkotmányban úgy sincsen lefixálva, hogy a levont pénzből majd én 100% hogy EÜ ellátást kapnék, nem is kell amúgy) és ha felfordulok az autómmal, akkor szeretnék csendben, szirénázás nélkül elvérezni.


Továbbá, mondjuk mivel egy zsírfogyasztó, szervezetszintű gyulladásban nem szenvedő ember (aki nem zsírszegény táplálkozást követ, hanem inkább tej- és gabonamenteset) ritkán fog hirtelen rosszulléttől (pl. szívroham) küzúti balesetbe rohanni.


Mással viszont megeshet, a jó kis szívbarát margarinok tömény keményítőbombákra kenve, egy kis jóféle barnakenyérrel, fiatal korban is létezik már koszorúér szűkülés (meszesedés). Ők lehet kényszeresen szükségét is érzik különböző EÜ ellátásoknak, hiszen eleve félnek. Félelemből képesek téves étkezési tanácsokat megfogadni, és a félelemközpontú elkapkodott döntéseikkel ironikus módon pont azt sodorják veszélybe amit én nem, ők viszont erősen féltenek: az életüket.


De amúgy jó komment volt :D

2014. máj. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Engem érdekel a Fat Free Testsúlycsökkentő Központ programja.

Ha van ingyen kaja, akkor megyek. Emellett remélem mozgást is biztosítanak, jó közérzetet, tehát elvisznek a vidámparkba (ahol egyébként semmi másra nem tudok ráülni, csak a pónilóra).


Budapest drága negyedében szeretnék egy gyönyörű, kétszintes családi házat, szép kerttel, rózsákkal.


Tudják ezt nekem biztosítani, ha ennek nagyon örülnék?


Ja és alacsony limuzint küldjenek nekem, hogy simán betudjak gurulni.

Téglalap alakú vagyok, és minden hájjal megkent.

Ezt is vegyék figyelembe.


Hol kell kitölteni a jelentkezési lapot?

2014. máj. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Tévhit: Az emberek nem a vajas kenyér evéstől fognak nekimenni egy másik autónak, hanem attól, hogy bedrogoznak, és beisznak.


Lásd: Stohl Buci.

2014. máj. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Héder Éva válasza:

Kedves Kommentelők!


Mindig is furcsáltam azokat a "zsigerből" válaszolókat, akik anélkül írnak kommenteket, hogy ismernék a kérdést. A válaszokból kiderült, hogy közületek senki nek ismeri a Fat Free Testsúlycsökkentő Központot, úgyhogy engedjétek meg, hogy pár szóval bemutatssam nem is elsősorban a kérdezőnek, hanem a kommentelőknek: Jómagam dietetikus vagyok, és tizedik éve vezetem a központot. Személyre szabott étrendek összeállításával, és mozgásprogram kialakításával segítjük a fogynivágyókat az ideális súlyuk elérésében. Nagyon komoly sikertörténeteink vannak. Semmilyen gyógyszert, pszichiátert, és hasonlókat nem ajánlunk a program mellé. Nagyon szomorúnak tartom, hogy van aki még mindig úgy képzeli el a sikeres fogyást, hogy húst eszik zöldséggel. A szénhidrátszegény diétákkal le lehet fogyni, de sohasem hosszútávon, mert beindul a látszatfogyás kiváltotta jojó-effektus, és minden visszahízunk. Nők és férfiak tömege csinálja ezt: hús-zöldség diéta, lefogy, majd elkezd máshogy enni, visszahízik. Újabb hús-zöldség diéta, újabb fogyás, újabb visszahízás, és így tovább az idők végezetéig. A hosszú távú, valódi fogyás csak kiegyensúlyozott étrenddel és mozgással érhető el. Egy dietetikus ebben tud segíteni. Köszönöm az értékes hozzászólásokat, amelyek válaszolásra sarkalltak. Héder Éva, Fat Free Testsúlycsökkentő Központ

2015. jún. 25. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!