Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt ezzel kb mennyit...

3 hónap alatt ezzel kb mennyit lehet szerintetek fogyni?

Figyelt kérdés

Egészségesebb étkezés, ami hasonlítana a 90 napos diétához, valamint tornázás és futás lenne még.

szeretnék lefogyni valamennyit. 162 cm és 96 kg vagyok.

Egyszer fogytam 12 kgot , de visszahíztam többet.

18/L vagyok.


2014. máj. 26. 14:14
 1/9 anonim ***** válasza:
"Egészségesebb étkezés, ami hasonlítana a 90 napos diétához" - ezt nem tudom értelmezni.
2014. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Zsírosabb ételeket nem ennék, kevesebb szénhidrát. Több zöldség, gyümölcs és több vizet innék.
2014. máj. 26. 14:20
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet , hogy amiatt hiztad vissza , mert ilyen 90napos szarsagokat tartasz egeszsegesnek :) Ezek semmit sem ernek :)Tobb feherje , egyel mindent csak mertekkel , egy nap egyel 5x keveset :) Ne fuss mert nagyon artalmas ilyen testsulyal . En pl 85kilosan ezt tornaztam volt hogy egy nap 2x is http://www.youtube.com/watch?v=CfvDU-Fa0w0 ( nekem bevalt .. Es a seta is nagyon jo :)
2014. máj. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, ez a futás dolog tényleg nem jó így, erre nem is gondoltam:)

És neked mennyit sikerült fogyni ?

2014. máj. 26. 14:23
 5/9 anonim ***** válasza:
en 92kilo voltam :) novemberbe most a 78kilonal tartok :) (betegseg miatt 1honapig abba hagytam a fogyokuram ) meg van sok de mindent ellehet erni :) Neked is sok sikert kivanok :)
2014. máj. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem:)

Köszi, neked további sok sikert!:D

2014. máj. 26. 14:29
 7/9 Andizsuzsi ***** válasza:
A 90 naposban 3 egymást követő napon szénhidrátot kell enni. Mi abban az egészséges? Egyél több fehérjét és zöldséget.
2014. máj. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

De a 90 napos, ahogy írták, 3 szénhidrátnappal rendelkezik, mi ebben a kevesebb szénhidrát?

A több zöldség, gyümölcs kb. OK, de mivel laksz jól? Azokról nem írtál.

A zsírral nincs baj, a szénhidrátbombákkal inkább, bár természetesen sokféleképpen lehet fogyni.

Én sok zsírral és viszonylag kevés szénhidráttal (80g, lehetne lejjebb nyomni, de az sok zöldséggel nehéz, a masszív édességigényemet most hagyjuk, azt még tudom kezelni) fogytam, 163/kb. 80 kilóról 70 alá (lejjebb is, de az nem volt stabil). Persze, ez én vagyok, van, aki nem bírná, van, akire máshogy hatna ugyanez, de sose tudom szó nélkül hagyni, ha valaki szerint kevés zsírt kell enni a fogyáshoz. Én sosem megyek 100g alá, de ahhoz is már durván szénhidrátos nap vagy különösen kevés evés kell, hogy megközelítsem.

Elég sokaktól olvastam már, hogy hatott nekik az ilyesmi. Nem is meglepő. Én a szénhidrátban látom a problémát, ha túl sok és nem megfelelő típusú van az étkezésben.

2014. máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha lemész kb 80 kilóra akkor kezdhetsz futni.
2014. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!