Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér szobatársunknak,...

Nagyon kövér szobatársunknak, aki 126 kiló, szeretnék segíteni, mert nem bírom látni, ahogy szenved - szerintetek mennyit tud fogyni egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Bent ül a szobában nap nap után, most reggel szokott mindig jönni otthonról, nagyon jó arc amúgy, de sosem jön velünk sehová. Tudom motiválni, de valahogy azzal is szeretném alátámasztani, hogy érdemes lenne belekezdenie, mert ekkora súlyból biztos az elején le lehet dobni egy hónap alatt egy tizest, és akkor már motiválva lenne.

Kész szégyen, hogy egy fiatal így nem bízik önmagában, kinek van valami tippje?


Tahók kíméljenek, mert azonnal a moderátoroknak lesznek jelentve, és mehetnek innen. Voltkövér lefogyottaknak külön hálás vagyok a tanácsaiért - én ugyanis pont az ellenkezője vagyok, igazi soványlightos.



2014. máj. 19. 06:33
1 2
 1/18 Bukor Peti válasza:
szerintem először meg kell a sétával próbálni. először pár perc séta. eleinte így kell. ha már jobban bírja a gyaloglást akkor az időtartamot növelni kell. ha már jól lefogyott jöhet a bicajozás.
2014. máj. 19. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Első körben a kaját kell rendbe rakni.
2014. máj. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Értem, köszi, de szerintetek mennyit tud fogyni egy hónap alatt, ekkora súlyból, mi a normális?
2014. máj. 19. 07:46
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Én 101 kg voltam,szűztea kapszulával fogytam le és sok sporttal.
2014. máj. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úszással és biciklizéssel fogytam le néhány hónap alatt 25 kg-ot (97-ről 72-re). Ezeket a sportokat javasolta az orvos, mert nem terhelik az ízületeket. Az étrendem teljesen vegyes, mindent eszem: húst, kenyeret, gyümölcsöt, zöldséget stb., változatosan, még édességet is, de mindent csak mértékkel. És estére már nem eszem mást, csak egy joghurtot/kefírt és valami gyümölcsöt.
2014. máj. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Szerintem ekkora súlynál simán leröppen 8 kiló vagy 9 is az első hónapban, ha komolyan veszi.

Ti mit gondoltok, többiek? Azért a majdnem 130 kiló elég durva többlet ahhoz, hogy jó eséllyel fogyjon belőle, mit tudsz róla kérdező, sportolt korábban, mozgott valamit?

2014. máj. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
29%

Eszel helyette húst és zöldségeket, edzel helyette?


Akkor tedd meg, és segíteni fogsz neki. Ha azonban nem tudsz helyette enni, ő nem fogja kigyógyítani a saját hormonzavarát: eddig sem tette meg.

2014. máj. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első lépés az lenne, hogy ne te akard, hogy lefogyjon, hanem ő akarjon lefogyni. Ez nélküle nem fog menni.


Valamint a lelki problémáit kellene orvosolni barátként, ami fenntartja ezt a folyamatos evési kényszert ami miatt ennyire meghízott.


Én annó 46 kg-t fogytam, nem a levegőbe beszélek. Azonban itt nem módszerek kellenek, hanem akarat a változásra.

2014. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Neki kell akarnia és mindent megtennie a fogyásért, különben felesleges az egész.
2014. máj. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
Na, hát én nem vagyok ennyire kövér, de sovány se, rólam eddig 4 kiló ment le egy hónap alatt. De tényleg akarni kell, viszont szerintem értékelendő, többiek, hogy van annyira barát a kérdező, hogy segítségért folyamodik, hogy valaki más barátjának segíthessen. Próbáld elcipelni valami partizásra!
2014. máj. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!