Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Sokat ettem? ŐSZINTÉN

Sokat ettem? ŐSZINTÉN

Figyelt kérdés

Ma nagyon nagyon telezabáltam magam , de egész nap éhesnek éreztem magam , nem sokszor van ilyen :o

reggeli(fél7): 2 db pirítós vajjal( magvas toast kenyér)

tízórai(9): alma

11kor:alma

3kor: fél rántott hús magvas kiflivel + jeges kávé

5kor uzsi: banán

vacsora: hal + extrudált kenyér(4)



2014. máj. 26. 19:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Teljesen komolyan írom . Főleg hogy most szembesülök hogy szemeteket ettem . Egészséges szeretnék lenni , de nagyon szeretnék fogyni is . És ahogy írom miket ettem , rengetegnek tűnik ....
2014. máj. 26. 20:17
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Az mindegy hogy mennyinek "tűnik".


Viszonyokat, relatív mennyiségeket (rengeteg, kevés stb.) csak egészséges emberek tudnak ésszerűen megállapítani, egy mai fiatal viszont potenciálisan testképzavaros, étkezési zavaros -> mindegy hogy mennyinek tűnik amit ettél.


Ami a lényeg, hogy nem laktál jól pedig a tested úgy van kialakítva hogy éhes legyél addig amíg nem ettél eleget + nem húst és zöldségeket ettél, hanem fele részt gluténos gabonákat, amikre semmi szükséged, nem hasznosak számodra, pont az lenne a szerepük hogy jóllakj velük amúgy, de csak betegségeket és hízást okoznak.


Ezek helyett kellett volna zöldségeket enned. A jeges kávé csak plusz, ami gondolom cukros és tejes.


Ez se számít ám normális élelmiszernek. Sima kávé még mehetne, vagy pl. én, nos sosem akartam mintául szolgálni táplálkozáshoz de 2 adag tojástejet is készítettem délután. Tojástej, ezzel is lehetne tejeskávét, jegeskávét inni. Finom, cukormentes, rendben van.

2014. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon kevés és nagyon kevés a fehérje. Kicsit több hal és még valami más fehérjeforrá is mehetett volna (tojás, túró, hús, joghurt) Ha nem eszel rendesen, csak ilyen keveseket, ez az út vezet ahhoz, hogy idősebb korodra elhízz.
2014. máj. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
55%
Olvasd el a Sárga Kapszulát, sokat segíthet
2014. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Most komolyan, nehogy már lelkiismeret furdalásod legyen!

Ez egyáltalán nem sok, ez-ez nagyon kevés.

Reggelihez tegyél még 2 főtt tojást, zöldséget.

Fél 3kor mehet egy nagy adag saláta a húshoz, lehet bőven egész szelet is, meg elé valamilyen zöldséges leves is.

Uzsit és tízórait felcserélném.

Vacsorához még megint zöldség mehet.

2014. máj. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!