Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tegnap este vacsorázni mentünk...

Tegnap este vacsorázni mentünk és nem sokat ettem de diétázni nem tudtam. Többi lent?

Figyelt kérdés

Délelőtt tartottam a diétát.

Ebédeltem mert délben keltem saláta-és párolt csirkemell

délután pár szem eper és egy deci kávé.

Este sajnos 9kor ettem gombás csirkemellet ami öntetes volt rizzsel, sajtal töltött pulykamell és a desszert egy kis süti volt

Ma megmérekeztem kilóval többet mutat( volt székletem de érzem felvagyok fujodva meg még van bennem)

Akkor csak hiztam_? vagy a hasam nem ürült ki még rendesen a tegnapi nap után?


2014. máj. 18. 09:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Igyál sok vizet, és fogyasz több levest ma. Szépen vissza fog állni a súlyod. Valószínűleg híztál de nem 1 kilót... Talán egy felet igen.


Íme a mai mintanapod, kicsi levessel kicsi szilárd étellel:


Reggeli: Valószínűleg reggeliztél már, úgyhogy felesleges tényezővé válna. De, remélem nem etted túl magadadat.

Tízórai: Folyadék, víz, ergo turmix. Nem, vagyok olyan nagy turmixos de mikor kicsit felpuffadok ezt iszom, hogy beinduljon az anyagcserém: Kivis turmix vagy Zöld turmixot ajánlok.

Ebéd: A tojás beindítja az epe működést, de ha nincs szűz oliva olaj, akkor alá vajat rakj. Hozzá, a spárga tökéletes (a vaj megolvadása után karikázzuk fel a serpenyőbe) úgyis szenzonja van. A tökéletes omlett ez, és ne feled: 1 tojásból készísd! Hozzá a saláta zöldségekből csodákat művel de azért ezzel is csak mértékkel, hozzá 1 szelet teljes kiörlésű kenyéret egyél ezzel is mértékkel tehát: kicsiket egyél ebből is abból is. (Plusz infó: a gabona a zöldség gyümölcs mind beindítja az emésztést).

Uzsonna: Ha, leveses vagy nem vagy leveses mindegy ezt imádni fogod: Sárgarépa leves (persze lehet más is...) 1/2 csésze mértékben.

Vacsora: 1 csésze sárgarépa leves, 1/2 csésze zöldséggel, esetleg előtte turmix, de étkezések előtt mindenkép valamilyen folyadék.

Lassan igyad és egyed, alaposan rágd meg a szilárd ételeket. Kicsit szigorú de ez 1 napos szóval teljesen túlélhető :-). Ha, éhes vagy igyál teát, vagy citromos vizet.

Hajrá!

2014. máj. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!