Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez valami testkép zavar lehet?

Ez valami testkép zavar lehet?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy mióta lefogytam, mások szerint jól nézek ki. Nem gebe vagyok hanem izmos, formás. Szóval azóta mintha mindenkit kövérnek látnék, magamat is, pedig elértem a célt amit akartam. A régi "példaképek" sztárok, celebek, ismert emberek akikhez hasonlítani akartam, pedig már nem is tetszenek, hibákat látok bennük, pedig régen tökéletesnek tűntek. Miért van ez?
2014. máj. 29. 13:53
 1/2 anonim válasza:
jó kérdés, én is pont így vagyok vele.
2014. máj. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Csak megváltoztál kicsit, mialatt lefogytál. Nálam is hasonló a helyzet. A 3 évvel korábbi magam csodálná a mostani formámat, és elégedett lenne nagyon. Most meg úgy érzem, bőven lenne még mit tennem, másokon meg csodálkozom, miért ennyire igénytelenek vagy ostobák, amiért olyan szarul néznek ki -holott tudom, hogy csak átlagosak, és hogy jobban néznek ki, mint én 3 éve. Megjegyezném azt is, hogy éppen nincs sok pénzem kajára, mégis mindent megteszek, hogy kevésből is a legtöbbet kihozzam. Ezért van bennem időnként, hogy szinte undorít, mikor tudom, hogy valaki szarul néz ki, holott nálam 2x-3x többet költhet kajára. Megváltoztam. Te is megváltoztál. Hogy mi a normális, azt a társadalom közösen dönti el. Hogy szerintem mi a helyes, a jó, azt meg én -és én választottam is. Szerintem az lenne a normális, hogy az emberek értsenek a táplálkozáshoz legalább minimális szinten, és hogy csináljanak maguknak legalább egy alap-fitt, nagyjából egészséges testet.
2014. máj. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!