Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Norbi - Kickbox 1 milyen...

Norbi - Kickbox 1 milyen intenzitású torna videó egy 20 kiló felesleggel rendelkezőnek?

Figyelt kérdés
2014. máj. 31. 19:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

Sima erősítést csinálj.


Kickboxot sokszor még a kickboxolók is rosszul csinálják, Norbi egy rendőr és egy jó marketinges (gazember), egyik sem köti a küzdősportokhoz túlzottan. Szívességet teszel magadnak, ha nem csinálsz értelmetlen edzést.

2014. máj. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Erősítést amikor 20 kiló feletti felesleg van rajtam?

Biztos ez? Nem kötekedésből de eddig mindenki kardiót javasolt nekem, beleértve a személyi edzőt is.

2014. máj. 31. 19:35
 3/9 anonim ***** válasza:

Kontrolláltan csináld az edzést, nyilván azért hogy az ízületeidet kíméld.


Kardió, nem kardió - majdnem mindegy. Mindenki tudja hogy nem a mozgás fogyaszt, hanem a helyes étrend. Akkor meg inkább erősíts, hozd formába az izmaidat. Ezt biztonságosan is lehet végezni. Ugribugri mindig kockázatosabb, a kickbox aerobik pedig ugribugri :/

2014. máj. 31. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Így már értem!

Köszi a választ!

2014. máj. 31. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:
Bocs kérdező de akkor a személyi edződ sem a legokosabb ember. Először izmot kell építeni, ami majd égeti neked a kalóriát. A kardió is kell természetesen. Legjobb kombinálni a kettőt. A Norbi féle lötyögéstől meg még senki nem fogyott le. Plusz az embernek köze nincs semmilyen küzdősporthoz, akkor mégis mi alapján oktat másokat?
2014. jún. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Értem én és egyet is értek, hogy Norbinak köze nincs a küzdősporthoz. Viszont az egy kicsit durva kijelentés, hogy senki sem fogyott még le vele. A ducitréningjével anno 20 kilót fogytam, a Kiképzéssel pedig további 4-et, pedig 2 hete kezdtem csak. Lehet, hogy nem konyít a csávesz sok mindenhez, de mint minden mozgás, az ő mozgása is fogyaszt. (Akkor is ha nem a legjobb, sokan fogytak már le tőle.)

2014. jún. 2. 10:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Én sokkal keményebben edzem mint valami ducitréning mellett nyomják..


Ha mozgás fogyasztana, akkor én meghalnék.


De szerencsére ez étkezés kérdése. Normálisan kell enni.

2014. jún. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kedves 5-ös, csalódnod kell, a norbi féle lötyögéstől istenien lefogytam, ráadásul úgy, hogy szívproblémáim voltak. Sosem voltam kövér, mindig olyan 5-6 kg plusz volt rajtam és igen el voltam tunyulva, mert megerőltető mozgás nem volt megengedett. Azóta vagyok formában, mióta a "norbi féle lötyögést" csinálom.
2014. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ok, legyen így :) Azért megnéznék egy before-after képet. Valamint testkompozíciót hogy miből is fogytál pontosan.
2014. jún. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!