Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Futással fogyók! Ti egy héten...

Futással fogyók! Ti egy héten hányszor futtok? Mennyit? Tartotok pihenőnapot? Fáradtság?

Figyelt kérdés

Én 3 nap futás után, a 4. napon már úgy érzem, hogy alig bírok futni. Elfáradtam. És kell egy kis pihenő. Lehet, hogy csak lelkesedési probléma de akkor nehezebben megy a futás. Ti is tapasztaltatok már ilyent?


Köszönöm a válaszokat


2014. jún. 2. 20:32
 1/3 anonim ***** válasza:

kétnaponta futok edzésterv szerint

A pihenő kell. Mennyit szoktál futni?

Amúgy meg kell jó pár hónap amíg már hiányozni fog, ha kimarad, meg lelkesen mész :D

2014. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem heti 3 kardio edzésem van, emellett 3 súlyzós. A kardio edzéseimet a lehető legjobban megpróbálom elosztani a héten,egymás utáni napokon sosem intervallumozom,egyszer próbáltam, majd kihaltam. :D Muszáj beiktatni pihenőnapot, pláne ha kezdő vagy,mert hamar "kiégsz".


Hogy mennyit futok,az benne van a válaszomban - mivel intervallum edzések ezek, ezért kb 15-20 percesek az edzéseim, de sokkal hatékonyabb, mint amikor anno róttam az 5-6 kilométeres monoton köröket... Ajánlom mindenkinek. :D

2014. jún. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Heti háromszor kb. 10 km.
2014. jún. 3. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!