Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan érhetek el lapos, de...

Hogyan érhetek el lapos, de nem kockás hasat?

Figyelt kérdés

Igazából nincs nagy hasam, nem vagyok túlsúlyos, de azért jó lenne egy kicsit laposabb has.

A válaszokat előre is köszönöm.


2010. jan. 1. 14:31
 1/8 anonim válasza:
Járj mindenhova kerékpárral! Nekem lapos, "kockás" lett tőle, igaz 10 éve bicajozok.Felülni max. reggel szoktam mikor felkelek az ágyból. :)
2010. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első: a kérdező lapos de NEM kockásat akar,akkor is jó a kerékpározás szerintem,csak kevesebb kell belőle.Azaz ne mindenhova kerékpárral járj.
2010. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
49%

Diétával, vazeg. Kisebb has, kisebb fenék, kisebb comb, kisebb vádli, kisebb fej DIÉTÁVAL érhető el.

A kockás és a szimpla "lapos has" közt az a különbség, hogy a kockás hason minimális zsír van, azon a hason amin nem látszódnak az izmok pedig vagy izom nincsen, vagy kicsit több zsír.

2010. jan. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Igyál sok szénsavmentes vízet,ne edd túl magad és este lehetőleg ne egyél.Hasizomerősítés.
2010. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Futás. Ez halál komoly!! a legjobb rá. Nekem szép lapos lett tőle.
2010. jan. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Feküdj egy úthenger alá.
2010. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Könnyen. Fogyózol, és edzel. Soha nem is lesz kockás hasad, csak akkor hogyha 2százalék alá csökkented a testzsírszázalékodat, ami gyakorlatilag lehetetlen. Ha örökké edzel, akkor sem tudsz magadnak kockás hasat gyúrni, nyugi. Ugyanis minden embernek kockás a haza, csak a zsírréteg lefedi. Szóval mindenkinek üzenem aki ezúton szeretné kockássá formálni a hasát: soha a büdös életbe nem fog menni! Mindenhol azt írják a neten, hogy a kockás has érdekében csinálj felüléseket. EZ HLYESÉG. Úgyhogy nyugi, akármennyit edzel és koplalsz, még ha akarnád se lenne kockás a hasad:)
2010. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
egyél sok-sok pizzát meg popcornt
2010. jan. 24. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!