Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hét ch szegény diétát...

1 hét ch szegény diétát teljesen tönkretettem ezzel?

Figyelt kérdés

20%-ra lement a testzsírom 23-ról, igaz, elég brutálisan csináltam. Na most, besokallt a szervezetem és iszonyatosan bezabáltam :( mennyit hízhatok ettől?

- egy nagy gyros tál krumpli nélkül

- 6 db puszedli (mini)

- 3 alma

- 250g nutella

- Egy fél adag carbonara


Hányingerem van már :( eszméletlen bűntudatom van, mennyit fogok hízni?


2014. jún. 4. 23:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

heti 1 visszatöltést amúgy is ajánlott csinálni,hogy az anyagcsere mozgásban maradjon,kb 100g ch-ig emelve.

nos.

a gyros hús meg zöldségek,alap diétás kaja,ha az önteteket olajat levennénk róla,szóval ez nem para.

a puszedliről fingom nincsen mi,de gabona gondolom,feltöltő napba belefér ha nem több a megengedettnél.

még az alma is elfér töltő napon.

a nutella viszont gáz,teljesen haszontalan és cukor,ahogyan a tészta is sok már ide.


továbbá.

1 hét az nem diéta,az ilyesmit hónapokban mérjük.

2014. jún. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom, nem lenne semmi problémám ha értelmes kajákat ettem volna. Köszönöm, de nem a kérdésre válaszoltál :)
2014. jún. 4. 23:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyitől nem hiszem, hogy különösebben hízhatnál, de ki tudja? Nem ismerem a tested. Én nem híznék semmit, de a glikogénraktáraim valószínűleg feltöltődnének... S lehet, hogy nagy vágyat éreznék némi edzésre a fentiek után, pedig az rám nem jellemző.

De vannak ilyen napok. Jó, én életmódot váltottam, én ilyet nem csinálnék, de hogy az életmódomon belül kilengek és többet és mást eszem, mint szoktam, olyan van. Egyszer 40g ch, utána 180, egy hét múlva, extrém kivételként 260... Ezt ismerem.

Bűntudatod ne legyen, az semmire a világon nem jó. Az ember ne egyen meg negyedkiló Nutellát, ha utána bűntudata lesz, az pazarlás :D Érezd jól Magad, de levonhatsz némi tanulságot, eltűnődhetsz, vajon mi vitt rá, hogy szabályaid, esetleg elveid ellen cselekedj s mivel tudnád megakadályozni legközelebb. Lehet, hogy a túl brutális szálkásítás nem volt szimpatikus a testednek és teljesen érhető, hogy kiborult, még ha ő is brutálisan, az arany középutat is nagy ívben kerülve. Légy megértőbb magaddal. Ha nem akarsz így enni, amit még értek is, akkor is. Ha Te magad nem érted meg magadat, csak bűntudattal reagálsz saját reakcióidra, az nem valami jó.

2014. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lesz min gondolkoznom..köszönöm szépen, sokat segítettél:)
2014. jún. 4. 23:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha megeszel egy héten át 10.000 kalóriát naponta, az nem ugyanaz, mintha ezt a 70.000 kalóriát bevitted volna 3 hét alatt(3333 kcal/nap). A zsírnak is idő kell a növekedéshez, így az utóbbi esetben jobban gyarapodna a súlyod, mintha egy hetes dínom-dánom lett volna. Egy nap tehát nem mérvadó.


Persze most csak tömény szénhidrátbevitelről beszélek, illetve olyan fehérjékről, melyet a szervezet szénhidráttá alakít.


Abban az esetben ha ezt zsírokból, vagy zsírokká alakuló fehérjéből viszed be ez nem érvényes, akkor nem hízhatsz sehogy, viszont ezt se ajánlom. :D

2014. jún. 5. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!