Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan teljesítsem a fogadásomat?

Hogyan teljesítsem a fogadásomat?

Figyelt kérdés
2010-re azt a fogadást (is) tettem le,hogy minden este tornázok,és lefogyok.Ez nagyon nehéz,mert ugye most volt szilveszter,nagyon sok finomság van itthon,az ellenállás nagyon nehéz.Hogy tudnám teljesíteni? És jó ez a napirend:(?)reggelire műzli kakaó;ebédre amit anyu csinál(általában zsíros kaják(mértékkel));vacsira egy szendvics kakaóval. Ez így jó lenne a diétázáshoz? És reggeli és ebéd között bármit lehet enni,vagy egyáltalán semmit? Van aki ezt,van aki azt mondja. Köszönöm a válaszokat! (?)
2010. jan. 1. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én majdnem így csináltam. Amit leírtál az nekem csak 7végén volt.

7köznap reggeli müzli, vagy joghurt, esetleg gyülölcssali.

És mellette haspadoztam minden reggel, meg pilateseztem. Így lement 30kg.

Hány cm és kg vagy? Meg persze hány éves?

176cm/57kg 21/L.

2010. jan. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok,169 cm és 51-55 kb között ingadozok..:S
2010. jan. 1. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért akarsz fogyni? Ahogy leírtad egyáltalán nem vagy molett. Gondolom Te is olyan lehetsz ,mint én (hogy nincs túlsúlyod,csak mivel nem szoktál mozogni ezért kicsit 'plötyis' vagy = nem feszes) . Én 2 évvel vagyok idősebb Nálad . Én csak azt fogadtam meg,hogy tornázom,hogy feszesebb legyek.

Ahogy az előző Válaszoló is írta,inkább hétvégére való,amiket leírtál.

14 évesen kezdtem némi túlsúllyal fogyizni fél év alatt 10 kg lement. De magamnak csináltam a kaják nagyrészét. Úgy gondolom nem nagy ördöngösség megpárolni pár zöldséget,barna riszt felrakni vagy főtt tojást csinálni.


Szerintem hagyd el e kakaót,müzlit...Nagyon finom és laltató reggeli pl. a zabkása gyümölccsel vagy saláta tojással és joghurttal :)

Az ebéd lehet főzelék husival, vagy husi zöldségekkel , rizzsel.

A vacsi pedig egy könnyed kis joghurt salival.

Mellette napi fél óra mozgás és pár hónap elteltével meglátszik az eredmény :) Hiszen nem az a lényeg,hogy minél gyorsabban érd el az áhított alakot,hanem az,hogy megtartsd.


Remélem tudtam segíteni,és drukkolok :)

2010. jan. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Utolsó Válaszoló!: rajtad látszott is az eredmény,vagy csak a mérlegen ment vissza a mutató?:) Én eléggé félek az elhízástól,mert ugye most szilveszter van...szilveszter előtt 52-53 között voltam,karácsonykor 54,szilveszterkor 55 és ez meg is látszik.A hasamom csak egy ilyen párnák voltak,most már eléggé hájnak tűnik.:( a combom is nő,meg a fenekem,és ezek zavarnak a legjobban...
2010. jan. 1. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!