Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Adtok tippeket, hogy mit...

Adtok tippeket, hogy mit csináljak? Fogyjak vagy fogadjam el magam? Vagy jó vagyok így?

Figyelt kérdés
Kezdjük azzal, hogy fiatal vagyok és tisztában vagyok azzal, hogy még változni fog a testem, de egyszerűen nem tudom elfogadni és már egy ideje küzdök és nem igazán megy. 166cm vagyok és 49 kg, fitnesselni jarok (13 éves létemre) es szoktam kosarazni és néha-néha futok. Kicsit sportos alkatú vagyok, de persze én is vékonyabb szeretnék lenni. Mindenki azt mondja, hogy teljesen jó Vagyok így, de egyszerűen nem tudom elfogadni magam, pedig annyit küzdök... Ez az egész lekarok fogyni és jobban kinézni nem egy fiú miatt van csak egyszerűen jobb akarok lenni. Próbálkoztam fogyókúrÁkkal, de nem igazán volt jó, mert még fiatalon nem akarom megfosztani magam az édességektől:) de egészsegesen étkezem és vigyázok az alakomra de néha túlzásba viszem aztán meg nem érdekel es ha hízok akkor összeomlok...de aza vicces az egészben, hogy ezt csak én veszem észre, szoval nem látványos... egyik nagy problémám, hogy én nem igazán hasra hanem popsira és combra hizok, ezért a hasmat viszonylag szeretem is de a lábam nagyon nagy probléma számomra! kérlek szépen titeket hogy jó tanácsokat adjatok;) és igen tisztában vagyok vele, hogy még várnom kell, de nem akarok állandóan stresszben élni...

#Elfogadás?
2014. jún. 6. 20:51
 1/8 anonim ***** válasza:
pszichológussal beszélgess a testképzavarodról!
2014. jún. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább kezeltesd az anorexiádat.
2014. jún. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Kb. Én is úgy vagyok ahogy te hasonló korú is

162cm/44 kg

De márt kezdem elfogadni magam, mert szinte minél többet nézem magam annál rosszabb. Én is combra hízok, és onnan keveset fogyok://

De tényleg nagyon hasonló helyzetben vagyunk!!! :/ :)

2014. jún. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

#3

Ja amúgy szerintem fogad el magad:)

2014. jún. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

"Nem akarom megfosztani magam az édességektől"

Na e miatt a felfogás miatt leszel dagadt egész életedben. Mert ha már most problémáid vannak 20 évesen kismalac leszel 40 évesen meg inkább fogsz gurulni mint járni.


Nézz meg egy középkorú felnőttet akinek nagy sörhasa van, esetleg hatalmas segge. Nagyrészük 25-30 évesen is nádszálvékony volt még. Akkor szerinted te milyen leszel annyi idősen?

2014. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
5. Válaszoló mèrtékkel mindent lehet nem kell megfosztaniq magát az édességtől, de mégsem kell sokat enni.. Szerintem mindenki volt ugy hogy kívánja az édességet!!! Szóval egy kicsitől nem fog hízni:)
2014. jún. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Látod hogy mégis.

Egy egészséges, normál súlyú, megfelelően táplálkozó és sportoló embernek egyáltalán nem árt meg egy kis édesség, de a "kis édesség" -et általában úgy értelmezik hogy naponta. Na hát az már sok! Egy 13 évesen elhízott fogyni vágyónak pedig rengeteg!


Nincs kőbe vésve hogy az embereknek édességet kell enniük, nyugodtan le lehet tenni örökre. Egy fikarcnyival sem lesz rosszabb életed édesség nélkül. Persze ezt cukor függőként nehéz belátni. Egy kábszeres is úgy gondolja hogy szer nélkül nem is élet az élet. Pedig mind tudjuk hogy úgy élet az csak igazán!

2014. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

13 évesen minek aggódsz? jó, nem kell pacalt enni pacallal, de édesség módjával teljesen rendben van, egyél sok gyümölcsöt, és ne hagyd abba a rendszeres sportolást.

különben meg éld a gondtalan gyerekkorod, ráérsz még ezen problémázni.

amúgy meg NEM vagy kövér vagy ilyesmi, én 18 éves létemre vagyok 168 cm és kb. 42 kiló, sokat sportolok én is, mindenki szerint híznom kéne

2014. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!