Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrázó társaim csatlakozn...

Fogyókúrázó társaim csatlakoznátok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Arra gondoltam, alkotok egy topicot, amelyben minden nap leírom, hogy mikor mit ettem, mennyit és mit sportoltam az adott nap. Valamint azt, hogy hol áll a mérleg.


A cél -15 kg márciusig.


Úgy gondolom, ez esetleg másoknak is segítségére lehet.


Ehhez várom szeretettel kedves társaimat.


2010. jan. 1. 20:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/201 A kérdező kommentje:

Reggeli: 2 db virsli (kenyér nélkül)

Ebéd: egy tányér borsó leves

Vacsora: 2 db joghurt


Sport: sajnos ma nem tudtam kimenni futni, mert ömlik az eső


Súly:66 kg

2010. jan. 1. 20:59
 2/201 anonim ***** válasza:
79%

Holnaptól csatlakozom ;)

Én még azt is hozzátenném, hogy én 1 hónapig csináltam, és akkor vezettem naplót mindenről (súly, kb.-ra bevitt kalória, mindent mértem centivel). Végülis hatásos volt, csak abbamaradt az ünnepekkor. Nekem cél -10 kg minél hamarabb, de úgy, hogy ne jöjjön vissza :)

2010. jan. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/201 A kérdező kommentje:

Szuper, holnap este akkor itt talizunk.

A cél ugyanaz, hamar, de tartósan. a max idő , amit adtam magamnak az március. Nyáron a minimben akarok slattyogni. :D


Hajrá csajok!

2010. jan. 1. 21:06
 4/201 A kérdező kommentje:
Én most kezdtem. Te hogyan csináltad, a tanács jól jön. :D
2010. jan. 1. 21:07
 5/201 anonim ***** válasza:
73%
Én úgy kezdtem, hogy fogtam egy centit meg egy mérleget, excel-ben készítettem egy táblázatot. Abba leírtam a kezdő adatokat. Másnaptól egészséges ételek: párolt, grillezett húsok salátával, zöldségekkel, kevés krumpli, cukor helyett édesítő, zsíros ételek kerülése, vagy épp csak megkóstoltam íze miatt. Csoki és egyéb édességek kizárva, vagy nagyon kevés néha becsúszott, de nem volt probléma. Fehér kenyér és zsemle helyett teljes kiörlésű, vagy rozskenyér, saját sütésű rozszsemle. Sok gyümölcs, szörpöket nem ittam, csak gyümölcslé, de inkább víz és sok tea a vízhajtó hatása miatt. Hirtelen kb ennyi :)
2010. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/201 anonim ***** válasza:
67%
Jah és Rubint Réka: Van 5 perced? videóira torna minden nap, vagy minden másnap (ha nagyon izomlázam lett volna) :)
2010. jan. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/201 anonim ***** válasza:
75%
És minden nap jegyeztem az adatokat...szép sorban. Aztán összehasonlítottam az előzővel. Nagyon tud inspirálni amikor látod és tudod, hogy áh nem kellett volna ennyit enni...és akkor másnap hajtasz rá h aznap kevesebb legyen :) És én mindig próbáltam olyan max 1000-1100 kcal-t enni csak, de az jobban tetszett amikor csak 850-900 volt.
2010. jan. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/201 A kérdező kommentje:

Akkor mondhatni ugyanaz a taktika. Annyi különbséggel, hogy én inkább este futok + néha, de nem naponta Béres Alexadra dvd torna.


Az zavar, hogy nem akar elindulni a fogyás. Szerintem a fogamzásgátló miatt? hathat az rá? Sokak szerint igen, én is úgy érzem.

2010. jan. 1. 21:19
 9/201 anonim ***** válasza:
75%
Valószínű igen. Én is ettől félek, hogy nem fog lemenni tőle. 1 éve szedem, azóta jött fel ez a közel 10 kiló, félek nehezen, vagy egyáltalán nem fog lemenni. :( Sajnos akkor kellett volna figyelnem az evésre...de már késő :( Nem gondoltam, hogy ez lesz...de legyünk pozitívak :) Mit szedsz? Én Belara.
2010. jan. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/201 A kérdező kommentje:

Én is Belarát kb 1,5 éve.

Na, remek. Együtt érzek veled. Én most kezdtem pár napja nem mondhatok véleményt. Neked mentek akkor már kilók le a tabletta szedése melett is?


Reményt adsz. Köszi

2010. jan. 1. 21:24
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!