Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mióta fogyóztok? Mennyit...

Mióta fogyóztok? Mennyit adtatok le? Mi volt a jó élmény? Mi volt a rossz élmény eddig?

Figyelt kérdés

Én már pár hónapja csinálom, és érdekel, hogy mások, hogy élik meg a diétát, az életmódváltást.


Köszönöm a válaszokat


2014. jún. 8. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Október óta és 20 kg ment le, már büszkén és örömmel megyek a strandra :) Féltem, hogy lógni fog a bőröm, de szerencsére nem. Persze nem koplalással értem el, hanem rendszeres sporttal és tudatos táplálkozással, még Karácsonykor is ellenálltam a kísértésnek, de így utólag főleg örülök, hogy nem engedtem a pillanatnyi örömöknek. Ha eléred a célod az nem pár perc örömöt okoz, mint az evés, hanem napi 24 órást!
2014. jún. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Öm, lehet, hogy ki fogtok nevetni, de öt napja. :D Nálam viszont ez nagy szó, mivel eddig fél-egy nap után visszaállt minden a régi kerékvágásba. Most viszont tényleg can motivációm, (szalagavató, ki akar kövér hercegnő lenni?) és úgy érzem, ez lesz az utolsó nagy diétázásom, mert most már kezdek belejönni, és eszemben sincs feladni. :) Rossz tapasztalataim, hogy folyton elcsábulnék, főleg akkor, amikor közös evészet van, (fagyizás, gyorsétterem például) de nincs is jobb érzés, mint amikor képes vagyok ezekre nemet mondani. :')
2014. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megy a zöld kéz. Gratula mindkettőtöknek a kitartásért és az eredményért. Kedves utolsó, pedig hajrá, ne add fel! Mi veled vagyunk!
2014. jún. 8. 21:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Az esküvőm előtt lefogytam 82 kilóról 65-re. Viszonylag csinos lettem, sok pozitív visszajelzést kaptam, de még kelltt volna fogyjak pár kilót. Ezenkívűl elég plötyi voltam, nem mozogtam, kalóriaszámlálással(koplalással) fogytam le, narancsbőrős voltam, szóval ruha nélkül nem néztem ki valami jól. Aztán sajnos elengedtem magam megint, augusztus és november között feljött úgy 3 kiló, ami még nem volt olyan vészes, de aztán decemberben még 5, így szilvestzerre elég tömzsi voltam megint. Akkor megint elkezdtem fogyózni, nyárig le is ment, megint olyan 67 körül voltam, de utána elveszíttettem a munkám, itthon ültem 2 hónapot, bánatomban ettem... Visszajött pár kiló, azán karácsony körül megint mégtöbb, idén januárban 77 voltam...:(

Akkor elkeztem megint, de másképp. Nem a kalóriát számolom, hanem kiiktattam a cukros, lisztes dolgokat, nem eszem krumplit, rizset se, hüvelyesekkel, tejtermékekkel is vigyázok, csak alkalomadtán eszek keveset. Nem megy le őrült tempóban, eddig 8 kiló minusz, de most sokkal jobban nézek ki 69 kilósan, mint annó 65 kilósan. A naramcsbőröm szinte teljesen eltűnt, feszesebb vagyok. Még van hátra legalább 10 kiló, de szépen lassan lemegy majd. Tudom, hogy ezt nem fogom feladni, nem éhezek, könnyebben megy. Husit, zöldségeket, gyümölcsöt, gombát, tojást eszem amennyi jólesik.

Sok kitartást neked is!

2014. jún. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én 32 kilót fogytam és istenien érzem magam.Nem kell a szekrény előtt álldogálnom órákat,hogy mit vegyek fel,ebbe nem férek bele...
2014. jún. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves négyes válaszoló, most mozogsz mellé? Ha igen, mit és milyen intenzitással? Én is hasonló cipőben járok :)
2014. jún. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, elfelejtettem írni. Szobabicikli, bicikli, görkori, séta, felülések, gugolások, egy kis sulyzózás, ilyesmi. Nem mondom, hogy hú, de keményen edzek, de régen semmit se csináltam, ahhoz képest jó.
2014. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!