Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak? Nem erzem jol...

Hogyan fogyjak? Nem erzem jol magam igy a boromben! 12 eves vagyok,97 kilo. Mit tegyek, hogy hamar le menjen? Tudjatok mindjart itt a nyar! Szegyellek kilepni az utcara is, de nem tudom hogyan kezdjek neki a fogyashoz?

Figyelt kérdés
Esetleg valami gyors fogyaszto TEA?Vagy valami...Akarmi...

2014. jún. 9. 12:54
 1/9 anonim ***** válasza:

menj el a gyerekorvosodhoz és vizsgáltasd ki magad

NE fogyókúrázz magadtól, tartsd be az orvos utasításait


Ne zabálj édességet és ne igyál cukros üdítőket, gyümölcslét se, csak vizet! ÉS a legfontosabb: kezdj el sportolni!!! beszélj a tesitanároddal, hogy mit ajánl neked nyárra!

2014. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Mi közöd Tőle ***** válasza:
A nyár már itt van.
2014. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ne egyél édességet, semmit amiben cukor van (cukros üdítő, gyümölcslé), csipszet, nasit, sütit, gyümölcsjoghurtot, kenyeret, péksüteményt, tésztát. Krumplit, rizst, tejet nagyon mértékkel (=keveset). Ne szedd csurig a tányért és ne repetázz. Ha éhes vagy egyél egy almát/répát/karalábét. Fogyasztószerek, teák semmit nem érnek. Nem pár hét alatt szedted fel azt a kb 30 kilót, legalább egy év lesz leadni is.
2014. jún. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elso koszi a valaszt.Harmadik:en egy het alatt nagyon el tudok hizni sajnos..Nem szoktam edessegezni,csak ritkan..Mindenesetre elmegyek a gyerek orvoshoz!
2014. jún. 9. 13:20
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
Olvasd el a Sárga kapszulát! Addig bele se kezdj semmibe.
2014. jún. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed az étkezésed normális (pár napig számold a kalóriákat, azzal a legegyszerűbb talán eldönteni ha van lehetőséged lemérni mit eszel), akkor érdemes lehet felkeresni egy endokrinológust.


De ha édességet nem eszel, más is megdobhatja - csipsz, sósmogyoró, napraforgómag!!!, cukros löttyök, nagy adagok!!!, sok kenyér!!!, péksütemény!!!. Nem csak az édességtől lehet elhízni, sőt :p. Pl egy sport szelet kb 150 kalória, egy nagyobbacska csomag mogyoró [link] 1200!...

2014. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1 már nyár van

2 nem lehet, hogy valami betegség miatt van ekkora súlyod (pl.: pajzsmirigy szokott ilyet csinálni úgy tudom)

3 ha nem akkor figyelj arra, hogy mit eszel

4 menj el valami sportklubhoz --> lehet meg fogod a csapatot is kedvelni (plusz ha csapattal mozogsz úgy könnyebb) ==> mikor karatézni kezdtem nagyon sok ment le rólam annak idején

2014. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat ... :( nem is tudom.. Koszi a valaszokat!:/
2014. jún. 9. 20:01
 9/9 anonim válasza:

szia! unokatesóm úgy fogyott le nagyon hamar hogy minden étkezés előtt és után megivott 1 pohár citromlevet. tudom hihetetlen,de bevált neki :) pedi anno ő is nagyon duci volt próbált mindent de nem vált be csak ez a citromleves. ajánlom,próbáld ki!!

bocsi hogy későn válaszolok ^^"

2014. szept. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!