Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Olajos magvakat mennyit lehet...

Olajos magvakat mennyit lehet fogyókúra alatt fogyasztani? Reggel érdemesebb, vagy bármikor szabad?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 19:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha sok zsírt eszel, avagy szénhidrátszegény diétát folytatsz akkor ehetsz sokat, főleg dió, mandula, lenmag, szezámmag, mert alacsony a szh tartalmuk. Én minden nap megettem 100g-200g belőlük, de figyeltem, hogy napi 20-30g szh alatt maradjak és gyönyörűen leszállkásodtam 1 hónap alatt 65kg-ból 55kg lettem.
2014. jún. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocsi, kihagytam a tökmagot, mikor magasan veri az összes olajos magvat a 100/3,6g-os szh-al.
2014. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Soktényezős dolog, hogy sok olajos maggal mennyire tudsz fogyni... Az elsőhöz hasonlóan mondok egy személyes példát én is. Napi 15 deka olajos magvat eszem, kb. 80g szénhidráttal (már ha sikerült, mert nálam az is gyakran megszalad, de azért igyekeztem) s 2000 kalóriával fogytam 12 kilót, de ez a feleslegemnek csak a fele. Az olajos mag a zsírfogyasztásom felét tette ki. A napszakkal sosem foglalkozom, mindig eszem zsírt s ez gyakran olajos mag.

Sokunknak jobb a szénhidrátot kerülni, akkor pedig úgyis nagyobb szerepet kap a zsír.

2014. jún. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!