Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon kövér vagyok. A mérleg...

Nagyon kövér vagyok. A mérleg testzsírszázalék mérője mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Egyáltalán hogyan méri a teszsírszázalékot? Met vannak ilyen szenzorok rajta, meg nedves talppal kell ráállni csak akkor mér, de ez nekem furcsa.

Na mindegy, a lényeg, hogy múlt héten 44%-ot mutatott, ma meg 50%-ot, pedig úgy fogyok egy ideje, hogy mozgok és eszem elég fehérjét.


2014. jún. 9. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
45%

A mérlegek méröje semmit sem ér, szóval azzal nem érdemes foglalkozni.


Amenyiben tényleg le akarsz fogyni (tartósan), jelentkezz be a kalóriabázis.hu-ra. Ott rengeteg segítséget kapsz és a fórumon a többiek is segítenek neked.

2014. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi a választ.
2014. jún. 9. 20:25
 3/9 A kérdező kommentje:
Aki az első válaszolót lepontozta (mert én nyomtam egy zöldet), az miért nem válaszol, ha már az első nem tetszik? Értem, hogy egyszerűbb megnyomni egy gombot, de akkor miért olvassátok el a kérdést?
2014. jún. 9. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
mennyi a tömeged és a magasságod? korod? lány vagy?
2014. jún. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
170cm, 108 kiló vagyok. 26/n.
2014. jún. 9. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

ez esetben nem mér olyan rosszul az a masina, 45-50% között lehetsz kb


amúgy meg ellenállást mér valószínűleg a mérleged, nyilván a megfelelő vezetőképesség miatt kell a nedves érintkezési felület

2014. jún. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A mérlegek mérési módszere ugyan ellenállásmérésen alapul, de mivel igen kis áramerösséggel dolgozik, ezért kb a lábak zsírszázalékát méri csak, mert az impulzus kb térdig jut el.


Ez a te esetedben lehet 40% fölötti érték. VIszont az általad említett nagy eltérés adódhat abból is, hogy esetleg az egyik nap vizesebb vagy, a másik nap meg kevésbé (ami természetes jelenség), de a test ellenállása jelentösen változik emiatt.

2014. jún. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat.
2014. jún. 9. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:
[link] nézd meg ezt.
2014. jún. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!