Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik valami megoldás a...

Létezik valami megoldás a striákra?

Figyelt kérdés
Hirtelen híztam, ezért a combomon, fenekemen és a derekamon piros csíkok jelentek meg, most már kifehéredtek. Azóta sikerült leadnom minden plusz kilót, eléggé vékony vagyok (165/50) de a csíkok nagyon zavarnak, a strandra se merek kimenni. Azt mondták, hogy ezzel már nem lehet mit kezdeni, de én bízok benne, hogy mégis van rá valami kenőcs, vagy akármi. Tanácsok?
2014. jún. 11. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Azt már csak a sárga föld tünteti el!
2014. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem se tünteti el semmi, de hogy emiatt ne menj strandra?? Főleg, hogy ilyen csinos lettél. Én is nagyon meghíztam, azóta már fogytam valamennyit, de még 10 kiló feleslegem van, plusz striák. Mégis megyek strandra. Nehogymár!
2014. jún. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan menj el strandra!

Majd meglátod, hogy mindenféle ember van ott. Szinte mindenkinek van valamilyen kis "hibája" vagy túlsúlyos vagy nem szép a bőre. Senki sem tökéletes.

2014. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mi közöd Tőle ***** válasza:
50%
Nekem nincs ezzel bajom. Szőrös a combom is, meg a hasam is. Így nem látszik a stria.
2014. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!