Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Zugevő vagyok, nem merek...

Zugevő vagyok, nem merek mások előtt enni. Mivel kollégiumban lakom, ezen muszáj lenne változtatni, de hogyan?

Figyelt kérdés

A konyhába nem merek kimenni kajálni, ha van ott valaki (és szinte mindig van), a szobában meg a szobatársaim miatt nem tudok enni.

Van hogy emiatt nem is eszek egész nap, vagy előfordult olyan is hogy a wc-ben ettem.


Mit csináljak, hogy változtassak ezen, mert nagyon rossz :(


19/L


2014. jún. 11. 12:27
 1/5 Lipton. ***** válasza:
A többiek is úgy csinálják?
2014. jún. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ha jól értem nem az evéssel van gondod hanem a mások előtti nyilvános étkezéssel. Ebből az következik hogy nem étkezési zavarod van hanem pszichés. Félsz attól hogy mások enni látnak kínosnak érzed ezt a szituációt. Tedd fel magadnak a kérdést: miért baj az ha mások előtt eszek, ha látnak enni, miért kínos ez? Gondolj arra hogy mások is esznek, mindenki eszik természetes dolog. Próbálj evés közben ellazulni, gondolj az étel ízére hogy milyen finom, és milyen jól esik. Kezd a nyilvános evést pl. rágcsálnivalóval, gyümölccsel majd később térj át a nagyobb adagokra, végül meg a rendes ételekre. Egyébként van más ilyen fajta gátlásod vagy csak ez? Remélem segíthettem.
2014. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem is konkrétan azzal van a gond hogy mások látják ahogy eszek, hanem az hogy ahhoz ki kell menni a konyhába és ott vannak más emberek. Kicsit antiszociális vagyok, ez a baj inkább szerintem
2014. jún. 11. 12:45
 4/5 anonim ***** válasza:
en sem birok a meloban a tobbiekkel egyutt enni, inkab allva eszem a teraszon, bar en javultam... amugy en is imadok zugban enni, de ebben is javultam, foleg tizenevesen voltak ilyen gondjaim.mindenkepp lelki eredetu, tulsulyod van? en nagyon dagi voltam...
2014. jún. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha éhes vagy, egyél. Ne bonyolítsd!
2014. jún. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!