Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan veszíthetném el az...

Hogyan veszíthetném el az ízérzékemet?

Figyelt kérdés
Evési kényszerem van, és az ízlelőbimbóim visznek a bűnbe... Ez szerintem mindent megmagyaráz, úgyhogy nem kérdéseket, hanem MEGOLDÁSOKAT várok. Köszönöm.

2014. jún. 11. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Na de tenyleg, ezt most akkora bolondsag... ez kb. olyan kerdes, mint hogy hogyan erhetned el, hogy ne erezz hideget/meleget/fajdalmat.
2014. jún. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez most komoly? Mert akkor csak 2 megoldást tudok: A megfelelő agyi központ tudatos roncsolása. Sajnos elég bonyolult, mert nem tudod hova kell a hegyes szerszámot beszúrni, szóval nem ajánlott.

A másik: forró fém kortyolgatása, öblögetés. Ennek csak az a hátránya hogy a nyelvednek, nyelőcsövednek, fogaidnak, légcsövednek is búcsút mondhatsz.

2014. jún. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nekem már mindegy, nagyon el vagyok keseredve.


Az akaraterő mit sem ér, az evés rabja lettem.

Ennél még az is jobb volt, amikor anorexiás voltam. Komolyan visszasírom azokat az időket...

2014. jún. 11. 16:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Hülyeség arra vágyni hogy elveszítsd az ízérzékelésed.

De mivel ki vagyok én hogy bíráljak:

a) úgy tudom a dohányzás tompítja az ízérzetet ( a negatív hatásai meg jól ismertek )

b) a savas dolgok is nagyban csökkentik az ízlelőbimbók aktivitását, pl. citrom, vagy ha pezsgőtablettát szopogatsz, ám ezek segítségével könnyen megismerkedhetsz pl. a fogzománc és emésztési problémákkal...


Nem javasolnám egyik alkalmazását sem, de hát azt írtad megoldásokat vársz...

2014. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!