Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy hozzá értő személy segíten...

Egy hozzá értő személy segítene, hogy mit egyek és mit sportoljak, hogy sikerüljön lefogyni?

Figyelt kérdés

25 éves lány vagyok, 173 cm és 63 kg.

Deréktól lefelé vannak problémáim. Úszógumi és vastag láb.A lábam anyukámtól örököltem.Ha le is fogyok,a lábam ugyanolyan vastag marad.Nagyon zavar, szégyellek rövid dolgokba járni még a hőségben is.

Állóképességem egyenlő a nullával, 100 m futás is megerőltető,ezen is szeretnék változtatni.

Kaja ügyben elég keveset eszek,1500 kaloria a max,így nem fogyok,de nem is hízok.Lehet, ha ugyanígy ennék, csak tornáznék mellé, akkor sikerülne fogynom?


2014. jún. 12. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
A lábadról is le tudnál fogyni, de a genetikád miatt onnan fogysz utoljára. 1500 kalória elég kevés, azért éred be ennyivel mert nem mozogsz semmit. Ha jön egy zombi-apokalipszis, te leszel az első akit elkapnak :) Szerintem kezdj el edzeni minél előbb, mert most kéne a csúcson lenned erőnlétileg, már lassan túl is vagy azon a koron!
2014. jún. 12. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Keress egy szimpatikus edzotermet, es kezdd el ovatosan a sulyzos edzeseket. Parhuzamosan megprobalhatsz a temaban olvasgatni, ismereteket szerezni. Lehet probalkozni a futassal is, de az elejen ovatosan. Kaja maradhat elso korben.


Fontos hogy a sulyzos edzesek melle csinalj aerob jellegu ezdest is, pl. szobabicikli, ellipszistrener, nyugodtan felmehetsz 1 orara alkalmankent es heti 5-6 alkalomra.


Semmi sem lehetetlen, ez a lenyeg.

2014. jún. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!