Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjem el az életmód...

Hogyan kezdjem el az életmód válltást? Van itt hozzáértő személy?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni olyan emberektől, aki otthon vannak egészséges életmódban. A minap rádöbbentem,hogy 5 hónap alatt 22 kg ot híztam. Most vagyok jelenleg 82 kg, 166cm és 20 éves. Elhanyagoltam magam, szeretném vissza kapni a formàmat bàrmi àron. Viszont nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Minden tanács és információ érdekelne. Mit csináljak,hogyan étkezzek egészségesen, mondjuk egy minta étrend, bármi. Milyen mozgásformát válasszak. Sajnos nem vagyok otthon a témában. Hogyan kezdjem el?

2014. márc. 2. 13:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez a legrövidebb út: [link]

Nem csak bodysoknak szól.

2014. márc. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Legfontosabb hogy fejbe döntsd el, hogy igen megcsinálom és sok ételre nemet mondok.

A Peakshop oldalon sok kérdésedre kaphatsz választ és hirlevélre is feliratkozhatsz és nekem is sokat segitettek (-10 kg-t leadtam), de persze még mindig van alakitani.

A másik oldal ahol minta étrendeket és edzéseket találhatsz az a [link] ( ez az edzésterv linkje).

Remélem valamennyit tudtam segiteni!

És sok sikert:)

2014. márc. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5hónap alatt plusz 22kg? Én a helyedben első körben a háziorvosomat keresném fel.
2014. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
shapeshifter.hu Itt rengeteg hasznos cikket találsz :)
2014. márc. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

keress ra sasafitness-re a feszen, nagyon jokat ir es az elotte-utana fotok, amiket lanyok, gyerekes anyukak tesznek fel, nagyon inpiraloak!


Mondjuk egy verkep/vizelet vizsgalat sem artana, mert 22kg az irto sok ebben a korban.... szerintem... bar nem ismerlek...

2014. márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom,hogy sok. Eves zavarral kuzdottem, tomenytelen mennyisegu etelt tomtem magamba egy szakitas miatt. De mostmar szeretnek valtoztatni
2014. márc. 4. 15:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyél megint úgy, mint korábban.
2014. márc. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!