Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 160 magas vagyok és 65 kg .!...

Császár Elisabeta kérdése:

160 magas vagyok és 65 kg .! Vettem zöld tea növényt szóval azt iszom és arra gondoltam hogy egy olyan 3-4 napig nem eszek! Segítene valamennyit le fogyni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 12. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Koplalást egyrészről nem bírnád, hamar bezabálnál, illetve tönkreteszi az anyagcserédet, így hízásra hajlamos leszel, simán 70kg lehetsz.
2014. jún. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a zöld te nem tesz semmit.. mármint egy ismerősömnél semmit sem használt, ne is gondolj arra h 3-4 napig nem eszel csak saját magadnak csinálsz rosszat! próbálj meg kevesebbet enni, esetleg egy kalóriabázison állítsd be h egy nap mennyit ehetsz stb..
2014. jún. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Zöld tea nem fogyaszt, csak a vizet hajtja ki belőled. A koplalást felejtsd el, mert egyrészt tönkre vágod az egészséged, másrészt pedig a jojó effekt miatt hízni fogsz.

Kezdd el számolni a kalóriákat, mondj le az egyszerű szénhidrátokról és zsíros ételekről, valamit kezdj el sportolni. A fogyáshoz egészséges táplálkozás és megfelelő testmozgás kell. Ha az egyik hiányzik, nincs fogyás (legalábbis nincs egészséges fogyás).

2014. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne koplalj! Az nem vezet semmi jóra. Helyette inkább csökkentsd kicsit le a kalória beviteled, valamint sportolj. Szerintem ez a leghatásosabb, és egészségesebb fogyokúra. Azonban 1200 kalória alá soha sem menj, inkább vigyél be annyit és, ha még gyorsabban szeretnél fogyni, akkor sportolj! :)

Én futni szoktam. Az egyik leghatásosabb sport, ha kalóriát akarsz égetni, ingyen van, és a szabadban is lehet csinálni.


Remélem segítettem, és sok sikert a fogyáshoz! :)

2014. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2014. jún. 12. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!