Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Normális ha 3 hét alatt csak...

Normális ha 3 hét alatt csak 2gk-ot fogytam?

Figyelt kérdés
3 hete nem eszek szénhidrátot(kifli,zsömle,kenyér),se cukrot,se cukros üdítőket,édességeket,csokit,chipset..helyette abonettet néha,tojást,halat,csirkelmellet,zöldségeket,gyümölcsöket,levest..stb..és napi 1 órát Rubint Rékázok és 1 órát bicózok(kb 10km)..60kg voltam 3 hete,ma reggel mérekeztem és csak 58 :S ez jónak vagy rossznak számít? 154/58 szeptemberig lemehet az a -10kg ezzel a módszerrel? Vagy sportoljak többet és egyek kevesebbet?
2014. jún. 13. 15:36
 1/3 anonim válasza:

Teljesen normális. Ennél többet ne akarj fogyni 3 hét alatt, mert ha túl gyors a fogyás, akkor úgyis visszamegy rád, akár a duplája is.

Maradjon így a mozgásod és az étrended is, ne egyél kevesebbet, mert az nem tesz jót, viszont jól teszed, hogy nem nassolsz :)

Még annyit tennék hozzá, hogy azért naponta egyél egy-egy szelet kenyeret, mert az is kell, de ahogy gondolod :)

Minden jót!

2014. jún. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) nassolásnak annyit szoktam,h néha túróba teszek max 1 kiskanál lekvárt..ez kb hetente 1x van..
2014. jún. 13. 16:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem normális. Én ugyanígy eszem, és nekem 10 nap alatt ment le majdnem 3 kiló, de nekem elég gyors az anyagcserém.

Szerintem ne egyél továbbra sem kenyeret, nincs olyan, hogy "kell", nincs benne semmi hasznos.

2014. jún. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!