Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kb.1 hónap alatt fogytam...

Kb.1 hónap alatt fogytam mozgás nélkül 49-ről 45 kg-ra de én nem nagyon látok változást. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

162 cm vagyok.

Egy nap kb 1-2szer ettem, mikor 900 kalóriát mikor 1900-at.


2014. ápr. 25. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:

4 kg nem túl sok, föként, hogy ebböl legalább 2-3 kg csak víz volt.

ezen kivül ha nem morogsz, akkor csak a böröd lesz löttyetebb, más változás nincs ilyen kis fogyásnál. (Késöbb "látványosan" fog lógni rajtad a böröd!)

2014. ápr. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
4 kg az én "magasságomnál" úgy gondoltam elég sok, évek óta csak egyszer ment le a súlyom 49ről 47re, de akkor lehet igazad van..
2014. ápr. 25. 15:40
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
1 hónap alatt nem lehet sokat változni. Testformálást hónapokban, években mérik.
2014. ápr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És a FOGYÁST? Nem lehet egy hónap alatt fogyni?
2014. ápr. 25. 16:33
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

De. Beszéld meg vele:


http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__56..


Talán jól kijönnétek..

2014. ápr. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

MinimorRris csak veszekszik. Szerinte csak az a jó, amit ö csinál.


Elvileg ennyi fogyás már látszhat, amennyiben pl a hasadról vagy a combodról ment le.

De ettöl függetlenül okos lenne, ha elkezdenék sportolni, mert különben nem lesz formás alakod.

2014. ápr. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Persze hogy veszekszek, 16 éves tinilány vagyok, ilyen körülmények között mindenki veszekszik! :D
2014. ápr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egy hónap alatt már jól látható eredményt lehet elérni!!!

5 kg már idegeneknek is fel szokott tünni, amennyiben közben sportol is az illetö.


A kérdezö gondolom, nem nulláról indul izom terén, és nem testépírö szintet akar elérni pár hónap alatt.

2014. ápr. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mondogatják az ismerőseim és főleg a nővérem, hogy fogytam és vékony vagyok, na de én nem tudok másra gondolni, csak a kalóriákra. Nekikezdek sportolni, vagyis megpróbálom. :|
2014. ápr. 30. 17:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!