Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Úgy fogyhatok ha minden...

Úgy fogyhatok ha minden bevitt kalóriát elégetek sportal?

Figyelt kérdés

Ha megeszek valamit annak kiszámolom a kalória értékét és annyit sportolok...tudom hogy ez nem mindig olyan pontos de akkor nap végére 0 állnék nem?


Most hagyjuk hogy nem fogod bírni meg minden...tegyük fel fogom...sikerülhet?


köszönöm mindenkinek aki válaszol!



2014. jún. 17. 09:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel kb. maratont kéne naponta futnod, hogy sikerüljön, így tegyél le róla. Nah meg teljesen értelmetlen dolog.
2014. jún. 17. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

miért értelmetlen?


reggel este egy ór intenzív futás

napközbenn 2x egy óra torna és egy óra biciklizés

ennyit vagy ennél többet simán mozgok minden nap az élsportból jövet


ez hány kcal-t égethet el kötve hiszem hogy ennél többet eszem elég keveset eszem

2014. jún. 17. 09:52
 3/11 A kérdező kommentje:
am meg nem tudom miért kell egyből elvenni az ember kedvét persze én vagyok a hülye hogy kiirtam a kérdést
2014. jún. 17. 09:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert a fogyás nem úgy néz ki, hogy minnél többet "elégetsz" annál többet fogysz. Van egy adott kalória ami alatt fogysz, ha nagyon alámész, a szervezeted pánikolni fog, és mindent fogsz, csak fogyni nem.
2014. jún. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Elvileg ha több kalóriát éget sz el mint ammyenyit meg ették akkor fogyni fogsz! De ha Ragics Giginek sikerült le fogynia akkor neked is fog ha kitartasz!
2014. jún. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Egy elsportolo tisztaban van a taplalkozassal...


2 ora futas, 2 ora torna, es egy ora biciklig, na persze :DD

2014. jún. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Andizsuzsi ***** válasza:

Ha te napi 5 óra intenzív mozgással jönnél az "élsportból", akkor nem lenne szükséged fogyásra.


A tegyük fel stílusú kérdéseknek meg semmi értelme, mert feltenni bármit lehet. Tegyük fel, lefogynál. És aztán tovább?

2014. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én mindennap ezt csinálom. Sokak szerint már 30 kilósan kéne korházban feküdjen infúzión. Ahhoz képest még van honnan fogynom bőven. Szerintem, akik egészségesen táplálkoznak és mozognak sokat azok ledolgozzák az aznapi kaját, csak lehet észre se veszik. Mert pl salátákból meg csirkemellből nem lehet nagyon sok kalóriát összehozni, de 1-2 óra sporttal meg elég sokat elégetsz azért.
2014. jún. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Andizsuzsi ***** válasza:

"akik egészségesen táplálkoznak és mozognak sokat azok ledolgozzák az aznapi kaját"


Akik egészségesen táplálkoznak és mozognak, azok megadják a szervezetüknek az alapműködéshez szükséges kalóriát, és nem 3 nap alatt akarják lefogyni az évek alatt felhalmozott feleslegüket.

2014. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nem három nap allat akarok lefognyi egész nyárra terveztem és 8 kilóról van szó nem hinném hogy ez olyan irreális cél


az élsportot meg pontosan 6 hónapja hagytam abba azóta is sportolgatok de ezt csak 2 hete csinálom de ha azt mondjátok ez így értelmetlen rendben én elhiszem


nem azért kérdezek mert mindent tudok....

2014. jún. 18. 09:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!