Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi 3 órát tornázom és...

Aradi Csenge kérdése:

Ha napi 3 órát tornázom és emellett 50-100 kalóriát, valamint 3 liter vizet és teát fogyasztok 2 hónapon át, akkor fogyhatok 20 kilót? :/

Figyelt kérdés
158 cm magas lány vagyok és 60 kg

#böjt #diéta #torna #fogyás #kalória #kg #2 hónap #50 kalória #50 kcal #100 kcal
2013. nov. 10. 14:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meghalsz.
2013. nov. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%
Kezdjük ott, hogy ennyi kalória mellett (kb. napi egy alma), nem fogsz tudni napi 3 órát tornázni. Mondjuk élni sem, de mindegy.
2013. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennyin nem lehet élni, olyan mint ha megennél naponta 1-2 almát.

Azt hiszed ennyi mellett még tornázni is tudsz?

Napi 3 óra mozgáshoz én 1800 kalóriát biztos megettem.

Képzeld, fogytam, mint annak a rendje.


Ha rendesen csinálod, 10-et leadhatsz.

50kg-osan már egész jól fogsz kinézni, hidd el. Onnantól már nem fog számítani, hogy milyen gyorsan adod le a maradékot. (20-at amúgy is soknak tartok)

2013. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
37%

Ennyi edzés mellett nyugodtan bevihetsz több kalóriát is.

Csak példának írom le magam megint: napi 500 kalóriás étrend és 1 óra intenzív SÉTA (tehát nem rendes sport vagy több órás mozgás mellett) fogytam kevesebb mint 6 hét alatt 9 kg-t. Ha te képes vagy a 3 órás tornára is, akkor nyugodtan ehetsz 1000 kalóriát is, le fog jönni az a 20 kg. Persze nem zsírból, de le fog jönni.

Hozzáteszem én se nagy túlsúlyról kezdtem.

2013. nov. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Remélem kérdésed csak a a kiparodizálása néhány elvetemült fogyókúrázni "vágyónak", akiknek a gondolatai ezen az oldalon is megfogalmazódnak kérdések formájában.
2013. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem, de éhen halhatsz.


Meg fiktív az egész.. Hagyjuk már, hogy egy hétnél tovább bírnád ezt.. 3. nap már nem tornáznál 1 óránál többet.


Gyere el velem kicsit boxolni, ez meg fog mozgatni közben pedig megdumálhatjuk hogyan egyél, hogy le tudj fogyni 20 kilót.. halál és maradandó betegségek nélkül.


Ha 3 óra tornához van erőnléted, akkor nyilván egy rövidebb edzés alatt kényelmesen tudsz társalogni is.

2013. nov. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat, igazatok van,hogy nem lehet mellette valószínűleg mozogni...
2013. nov. 10. 14:40
 8/16 anonim ***** válasza:

1.) Miért akarsz fogyni?

2.) Ugye ezt te se gondoltad komolyan?


50-100 kcal szörnyen kevés, éhen fogsz halni. Hihetetlenül le fogsz gyengülni, egy egyszerű nátha leterítene a lábadról, mellesleg ennyi étel mellett még csak nem is bírnád a napi 3 óra tornát. És akkor nem is említettem, hogy 20 kg rengeteg... Így is rendben van a súlyad, egyáltalán nem kéne fogynod.

Viszont ha mindenáron le akarsz fogyni, akkor értelmesen csináld, ne öngyilkos módon. Sokkal többre mész vele, és nem bonyolult dolog... Napi többszöri étkezés, 1500 kcal körül (nem túl kevés, és elég ahhoz, hogy fogyj.) Rengeteg zöldség-gyümölcs, hagyd el a cukros löttyöket, kerüld a felesleges szénhidrátforrásokat (cukor, csoki stb.), kenyérfajtában inkább barna kenyeret válassz. Neten egy rakás dolog fönt van az egészséges életmódról, de itt is sok mindennek utána járhatsz.

Lényeg a lényeg, ne sanyargasd magad ilyen butaságokkal.

2013. nov. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
53%
Csinald. Hadd hulljon a fergese.
2013. nov. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

mi lenne ha belekezdenél és nem terveket szőnél? akkor kiderülne, hogy napi három óra tornát elég irreális tartósan betartani. a kalóriáról ne is beszéljünk.


kezdj el valamit csinálni minden nap. és akkor majd növeled vagy csökkented. csak csináld. ha már napi egy órát mozognál az is nagy dolog lenne hidd el.


ezek a dolgok nem ezeken szoktak megbukni, hogy hány óra, meg milyen fogyási módszer. hanem azon, hogy az illető semmit nem tart be mindenféle dolgokra hivatkozva. legtipikusabban arra, hogy majd holnap. vagy mert már túlléptem ennek a napnak annyi és eszek még.


kezd el MOST normálisabban táplálkozni és mozogni. ez a lényeg.

2013. nov. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!