Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10 nap koplalással mennyit...

10 nap koplalással mennyit lehet fogyni?

Figyelt kérdés
Ha csak egy-két almát vagy kefírt ennék naponta. 85 kg vagyok. Olyanok írjanak, akik esetleg próbálták, vagy a kérdésre tudnak válaszolni. Igen, tudom, hogy ez nem jó, a kérdésem az, hogy hány kilót lehetne így fogyni.
2010. jan. 3. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
az izmaidból fogynál,és szép lassan feldobnád a talpad.
2010. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Tessék válaszolok : szerintem olyan 5-6kilót, de ez csak víz és izom...és ha elkezdesz enni lehet h nem is az egész, lehet "csak" 1-1,5 kiló fog visszakúszni rád, lehet a duplája attól függ h utána mennyi mennyiségű és minőségű kaját fogsz enni, én nem ajánlom.

Volt, h nem ettem több napig (szakítás miatt) de azért nem ettem mert nem bírtam hányingerem volt undorodtam mindentől, de elég rosszul is voltam és rosszul is néztem ki...főleg ha iskolás vagy nagyon nem ajánlatos összeesel a suliban hm...

1-2napot csinálhatsz, tisztítsd magad, de a 10nap sok nem ajánlom.

2010. jan. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Elég sokat, IZOMBÓL. Ha koplalsz és bármit is eszel a tested zsírban fogja elraktározni!!!! A tápanyagokat meg az izmaid lebontásával fogja megkapni... Egyél napi 6x keveset egészséges ételekből főleg húsból és zöldségekből! és mozogj!
2010. jan. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
én zsírból is veszítettem annak idején mikor koplaltam. :)
2011. jan. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát lehet fogyni, ahogy az előttem lévők is írták, csak szerintem sokkal jobb lenne, hogyha tornáznál. Igen, tudom, hogy nem ez volt a kérdésedre a válasz, csak kicsikét tudatosítani akartam benned, hogy mi lenne a helyes(ebb) út :)
2011. ápr. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!