Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez így jó lenne?

Ez így jó lenne?

Figyelt kérdés
délelőtt megeszek egy 28cm-es pizzát egyedül utána meg 1vagy2 óra körül szobabiciklizek meg este lépcsőzök

2014. jún. 19. 18:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ezt én is olvastam már mondtam is az orvosnak ,de nem vette komolyan meghallgatott után meg megint elkekzdte nyomni hogy hat után nincs evés
2014. jún. 20. 12:21
 12/13 anonim ***** válasza:
Attól még baromság. Lefekvés előtt 2 órával ne egyél, ehhez tartsd magad, ne az állandó 6 órához.
2014. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a lefekvés előtt 2 óra nem fogyókúrára vonatkozik, hanem arra, hogy álmában nehezebben emészt, és ezért főleg nehéz ételt elalvás előtt már nem ajánlott, mert rosszat álmodik, meg olyat is olvastam, hogy ettől függetlenül éhesebb is lesz reggel, ha éjszaka teleeszi magát, de azt most nem vágom miért. De lényeg, hogy az egészséges életmód a rendszerességen alapszik, nem az összevissza, most eddig vagyok fel, eddig eszek, utána meg addig, ennyit, annyit. Kisgyerek koromba se voltam éhes éjszaka, pedig akkor fejlődő szervezetem volt, és ugráltam, meg bugráltam. És hülye szokás az is, hogy az ember nem alszik semmit, minden szempontból egészségtelen.
2014. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!