Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen ételektől hízik főleg...

Milyen ételektől hízik főleg a fenék?

Figyelt kérdés
Tudom, nem egészen ez a kategória, de nagyon sokat fogytam, és főleg fenékről. Eddig nagy fenekem volt, nagyon szerettem, csak formásítottam rajta. De kezd eltűnni, és szeretnék kicsit visszaszedni csak fenékre. A fagyit hallottam hogy főleg oda megy, de tudnátok még mondani ilyen ételeket? Előre is köszönöm!

2014. jún. 20. 09:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne zsirt akarj a fenekedre szedni, hanem izmot, attol szep kerek, feszes es kemeny lesz. A zsirtol pedig csak rezgo es szottyadt. Eddz sokat, sulyokkal es egyel sok feherjet. A cukroktol, finomitott szenhidratoktol egyebkent is hiznal mindenhova, nem csak fenekre. Gondolom azt nem akarod.
2014. jún. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Street workout, fitnesz, futás, paleo életmód, cukor semmi. Ezt mind csinálom, napi 2 órát edzek. Kerek fenekem van, csak kisebb lett. Ha mondjuk emelt számú guggolást csinálok, és izmos lesz, akkor nem fog sokat fogyni?
2014. jún. 20. 09:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne tingli-tangli gyakorlatokat csinálj és ne emelt számú guggolásokat, attól nem sokat fejlődik az izom. Súllyal kellene guggolásokat végezni, kitöréseket, felhúzásokat, akkora súllyal, hogy 8-10 menjen szériánként. Keress rá pl. Youtube-on Yarishna Ayala-ra, ebben elég erős :) pár láb,fenék gyakorlatot elleshetsz
2014. jún. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kezdő, mindet csinálom. Sokat, rendszeresen, szabályosan, keményen. Hatásos is, csak az a baj hogy az elmúlt időben sokat fogytam. De most kiemelten edzek fenékre, hogy izmosabb legyen. Remélem sikerül, de ha nem, megbarátkozom a kicsi-formással.:) Köszönöm a válaszodat!:)
2014. jún. 20. 09:44
 5/10 A kérdező kommentje:
Hűű, Yarishna Ayala tényleg tudott újat mutatni!:) Köszönöm!
2014. jún. 20. 09:58
 6/10 anonim válasza:
Szerintem a kicsi formás fenék sokkal szebb és izgatóbb. Van akinek a nagy van akinek a kis formás jön be. Sokan cserélnének veled hidd el.
2014. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A lényeg, hogy te jól érezd magad, ha izomból megy fenékre az csúnya bizonyára nem lesz. Amelyik izmos női fenékre azt mondják, hogy nem szép, férfias, az valószínűleg szteroidot is tol és túl alacsony a testzsírszázaléka
2014. jún. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fenék témában Jen Selter van felkapva, de nekem nem annyira jön be, kissé aránytalan is, szerintem Yarishna sokkal tutibb és egyben van :) Persze amelyik férfin kevesebb az izom, azoknak nem szokott tetszeni, örülnék, ha minél több ilyen csaj szaladgálna az utcákon :)
2014. jún. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, ma el is kezdtem keményebben! Kipurcanok.:)
2014. jún. 20. 19:54
 10/10 anonim ***** válasza:
A jó lábedzés ilyen, kipurcantós :) Nem véletlen hanyagolja sok hobbi gyúrós, mert fárasztó, az egész testet leterheli. Pedig a felsőtest is jobban fejlődik, ha valaki lábazik. Ezt a fagyi dolgot meg csak most olvasom, hülyeség... nem tudod irányítani a hízás helyét, mint ahogy a fogyásét sem, ez egyénfüggő. Ha elkezdenéd az általad írt fagyit enni, lehet, hogy neked a hasadra menne... de ha fenékre is hízol, az nem biztos, hogy úgy néz ki majd, ahogy szeretnéd, szóval inkább csak izomban hízz! Keress rá az ingyen letölthető sárga kapszula című könyvre, ez helyreteszi a dolgokat az alapismeretekkel kapcsolatban
2014. jún. 21. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!