Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le orokre?

Hogyan fogyjak le orokre?

Figyelt kérdés
A leheto legegyszerubb modszert Keresem,ne keljen kaloriat szamolni,megvonni magamtol dolgokat,persze kompromisszunokkal elnek. Elkezdek sportolni. Foleg pszichologiai vitak zajlanak a fejemben. Neha nem tudom elhinni hogy az jot tesz nekem ha faj az edzes vagy nem ehetek azt amit a szervezetem kivan.. 15kgrol lenne szo..de mininum 10
2014. jún. 20. 18:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem emeled az elfogyasztott kalóriaszámot, akkor hetente sportolj le 1000 kalóriát. Ezzel körülbelül 3 hónap alatt leadsz tíz kilót.
2014. jún. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Attol fugg mennyire szeretned komokyan venni.


Az egeszseges etkezest sokan osszekeverik a koplalassal, pedig csak azt jelenti, hogy amit eszel az tudd mibol van, tehat fozni, sutni kell. Sok zoldseg, keves gyumolcs, lehetoleg az is delelott. Sovany husok,: pl Pulykahus, csirkehus, hal, marha. Mindent valtozatosan elkeszitve es izletesen. Kulonben ket het mulva unni fogod a parolt zoldseg, parolt hust snassz izet. Desszertet is lehet enni, nem kell megvonni magadtol, csak kutatni kell a receptek utan. De ha komolyan veszed, hogy atalakitod az etkezesed teljesen, orokre, tehat odafigyelsz az alapanyagokra, veszed a faradtsagot, hogy recepteket olvass, bevasarolj, elkeszitsd, akkor teljesen uj recepteket is ki fogsz tudni talalni a sajat izlesesre formalva. Legyen az foetkezes vagy desszert.

Persze azt is csak mertekkel!

Attol pedig ne felj, hogy dragabb ez az eletmod, mert egyaltalan nem.

Sportolni ekkora felesleggel pedig ne futni menj el, semmi ertelme maratonokat futnod egybol, mert egy het utan feladod.

Ha valoban erdekel a tema, keress ra mi a kulonbseg a kardio es az aerob edzes kozt.

En mar regota igy elek, igaz, csak 5 kilotol akartam megszabadulni. De azota nem vagyok idegbeteg, nem vagyok faradt, nem hullik a hajam, a ruhaimat osszebb kellett vetetni, formasodtam, mar kezdenek latszani a kockaim, szebb lett a borom az arcomon is, a narancsborom eltunt. Es sosem ehezek, pedig imadok enni. Sot, rajottem, ezek az etelek finomabbak. Futni pedig egyaltalan nem futok.

Sok sikert!!! Csak elkezdeni nehez, de aztan ez lesz a termeszetes

2014. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Neha nem tudom elhinni hogy az jot tesz nekem ha faj az edzes vagy nem ehetek azt amit a szervezetem kivan.."


Ha fáj, akkor nem tesz jót.

Biztosan tudod, hogy a szervezeted kívánta meg, nem a függőséged ill. a gyártók csalafintasága (megfelelő ízfokozókkal, cukor-zsír aránnyal csodákat lehet elérni etetéskor)?

Nem koplalni kell, csak normális ételeket, nem élelmiszerjellegű készítményeket, enni.

2014. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Ilyen módszer a paleolit táplálkozás. Nem kell kalóriát számolni, és nem vonsz meg magadtól semmi fontos tápanyagot.
2014. jún. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tudatos taplalkozassal sem kell kaloriakat szamolnod allandoan, sem megvonni magadtol semmilyen mikrotapanyagot. Sőt, van amit alapjaba veve a hagyomanyos taplalkozassal rettento keveset viszunk be. Mint peldaul a feherje, ami a leglaktatobb. Azert ehesek mindig az emberek ,mert kb tizedet viszik be a normalis helyett. Es ilyenkor kezdik el tomni a peksutit, ami egy fel orara talan elviszik az etvagyat. Ahelyett, hogy vinnenek be egy kis feherjet, ami 3-4 orara eltelit.
2014. jún. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!